JOHN DEERE TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

: JOHN DEERE TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

yaw bizim köyde herkes john deere delisi 8 10 tane war çok sağlam ve güçlüler tarlada manyak iş beceriyolar en iyisi 8530

jhon deere traktörlerinin , permo debriyaj sistemini . diferensiyal sağlamlığını, vortex hava filtresiini , gücüne göre heybetini takdir ediyorum...

benim amcamda öncede n birtane 7740 vardı birde ts 100 vardı ama sıkıbir fordcuydu gelgelelim taki john deereyi görene kadar ikisinide birer sene arayla sattı ve bir 6320 ve 6420 aldı şimdide 6320 satım 30 serisinden almayı düşünüyor bir ford hayranını karaından döndürüyorsa ihtişamıyla bu motor denecek söz yok

jd tüm dünyada kendini ispatlamış ama yeni premium serileri canavar gibi duruyo.. özgürün dediği de doğru... ama bu 6420 lerde ve o seride yandaki konsola ışıklandırma koymamışlar sinyal kolunu dandik yapmışlar .. tek kusuru bu bence .. 6420 de 4 silindir ve intercool ile hesaplı ve canavar gibi bir motor...

Ynt: JOHN DEERE TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

gerçekten john deere çiftçi traktörü yanii bişey denilemez sağamlığına diyeceğim yok bende john deere kullanıyorum ama bide şu meksika malları olmasa daha ii olucak alıolar ucuz sonra kötülüyorlar.ilk önce söyleyeceğim tek şey JD 5715 geri vites sorunu?????????

JOHN DEERE ' nin yakıtı bilemem ondan bahseden olmadı ama JD deyince ilk akla gelen sağlamlık oluyor
polatlıda galeride bi tane eski JD 571 gördüm meksika malı olsa gerek pek iç açıcı değildi ama 6000 serisi manyax duruyor

slm arkadaslar yazdıklarınızı okudum ve bende jhon deere 6230/ve5715/kullanıyorum daha önce ise newholland kullanıyordum çok dandik traktörler yakıt çok bizde l100 vardı kırmızı serilerden ama
yakıttan dolayı sattık biz onu bide sıcaktan motorun dökümü çatladı bizde onuverdik ve yerine 5715ve 6230 aldık çok az yakıt war ve süper kabin çelik şase otomatik vites cd çalar göstergelerle birlikte ayarlanabilen direksiyon konsolu kendi kendini temizleyen hava filtresi
90 ' derece yanayatan kabin war süper bişiy *098*- anlş-*s