ERKUNT KIYMET 58E

Ynt: ERKUNT KIYMET 58E

Bence iyi yapmışsın hayırlı uğurlu olsun turbo intercoll 55 bence çok mantıklı ne kadara aldın? Senin aldığın 55 lik erkunt sonra tt 50 ler ve jd 5050 serileri çok hoşuma gidiyo atom karıncalar...erkunt 55 ler de turbo yokken biraz baygındı ama şimdi turbo intercool la tork yükselmiş çok atak pire gibi olmuş güzel olmuş hayırlı günlerde kullanman dileğiyle...

UÖZKAN.77 link=topic=70262.msg803090#msg803090 date=1385852628' Alıntı:
İçin ısınması önemli..

Zaten Solis motorluysa git orjinal Solis al diyecektim.. almışsın daha bulandırmayalım diye dememişdim..
abi öyle diyosunda misal solis alsaydı arıza olduğunda o motorinsanı rezil eder. Çorum da o motorun adını çoğu kimse bilmezçiftçiyi bırak tamirciler bilmez birde kargı da daha zor

hayırlı olsun.

Bir arkadaş bir şey satın aldığına o malı aşağılayıp hor görmeyin.kimse ekmeği burnuna sokmuyor.

solis fabrikasında kaç yıl çalıştınız.kaç tane eskittiniz.. hindistan Türkiyenin 12 kat büyük bir ülke.bu firmada oranın ikinci büyük firması. traktör satışları Türkiyedeki toplam satıştan fazla olabilir.

normal bir çiftçi yılda 10 000 tl mazota veriyor.bu da çok iddialı az yakan bir traktör. %30 az yaksa bile değer bence.kendini amorti eder.

Ne alırsa alsın para vermiş hayırlı-bereketli olsun..

Solis ' i şundan yazdım.. Solis Hindistanın 2. en büyük-çok satan, dünyada da en çok satan ilk 10 içinde olmalı..

Mantık olarak solis motorlu erkunttansa, solis motorlu solis derim.. motor-şansıman uyumu..vs için.

Zaten o kadar uyduruk bişe olsa Erkunt kendini riske atıp o motoru kendi kullanmaya başlamaz :)