erkunttan allah razı olsun

(zaman dan yakıttan tsarruf )önceki traktörumle iki günde yaptığım işi erkuntla bir gunde yapıyorum
full klima açık yinede diğerleri kadar yakmıyo bir fark LDA taktırdım çekişte bir vites fak etti tüm
erkuntu olanlara tavsiye ederim bizim bölgemizde toprak ağırdır 1 H sürdüğüm yerleri 2 L sürdüm
hemde hiç zorlanmadan.

Ynt: erkunttan allah razı olsun

Erkunttan memnun kalabilirsin, yaptığın işe tam uymuştur. Fakat sadece yazılanlardan biraz reklam sloganı gibi olduğunu düşündürttü. 1:Eskiden iki günde şimdi bir günde yaptığın işi emsal traktörle mi yapıyordun? 2: Bu kadar memnun olduğun marka, çekişte bu kadar etki eden LDA sistemini bi zahmet fabrikasyon ayarıyla takmamış, buna mı bu kadar övüyorsun? Turboyu da takmasalardı, alıcı taktırırdı, her yerde takılıyor. Onun dışında memnunsun ama bu kadar çok övgü yapılmamalı. Bunu gören fabrika yetkilisi olsam, bi süre daha LDA takmam traktörlerime, müşterilerim memnun diye düşünürüm.

Ynt: erkunttan allah razı olsun

lda yakıt tasarrufu sağlayan traktörün gaz yiyişini kontrol eden bir cihaz biliyorum aksine güçten düşürüyor tez tepki verdirmiyor nasıl 1 vtes farkrttiriyor onu anlamadım