Son Pancar Kamyonlarını Doldurduk TD90D ve TT55 Pancar Yükletme İşinde-2013

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray

cezk.jpg

zk87.jpg

0dh6.jpg

rfvk.jpg

pqmq.jpg

87ju.jpg

kb7x.jpg

8f81.jpg

6edw.jpg

S.a arkadaşlar bu gün son pancar randevusuna son kamyonları doldurduk çok şükür kapattık pancar sezonunu,bu yıl bölge genelinde verimler çok iyi,fotoğraflardaki kendi pancar tarlam buradan dekardan net 9,45 ton verim aldım bu tarlada şeker ortalamasıda 19 poların üzerinde Babamda üstüstüne dekardan 9 ton net verim aldı,bu tarladaki tohum Libero arkadaşlar 2,5 dekarındada Sporta ve Badia vardı denemelik.

Aynı tarlaya bu yıl ilkdefa arpa ektim arpanın cinsi 6 başak Ketoz arpası çıkışı güçlü sert filiz yapısı var bu tohum sulu şartlarda dekardan 1000 kgr kadar verim veriyormuş.

qwsw.jpg

9w88.jpg

vnu8.jpg

d775.jpg

1cf5.jpg

Ynt: Son Pancar Kamyonlarını Doldurduk TD90D ve TT55 Pancar Yükletme İşinde-2013

Kolay gelsin arpayı suluyonuzmu yaa...Bide arpa nasıl bi çeşit bildiğimiz 2 sıralımı yoksa yeni piyasaya çıkan 4 sıralı arpalar varmış onlardan falanmı?

Ynt: Son Pancar Kamyonlarını Doldurduk TD90D ve TT55 Pancar Yükletme İşinde-2013

Kolay Gelsin Hacı Abi, Allah Yenisine Erdirsin, Verim Ve Polar Güzel Gelmiş ;)
Maşallah Arpa ' da Güzel Çıkış Yapmış... Bende Denemelik Ektim Bu Ketos ' tan, Bakalım Ne Gösterecek :)
TD-D ' lerde Pancar ' dan Çıkmış Olmalarına Rağmen Temiz Duruyorlar :)

gocabolulu link=topic=70322.msg803437#msg803437 date=1385925931' Alıntı:
Kolay gelsin arpayı suluyonuzmu yaa...Bide arpa nasıl bi çeşit bildiğimiz 2 sıralımı yoksa yeni piyasaya çıkan 4 sıralı arpalar varmış onlardan falanmı?
Ketos 4 Sıralı Arpa Çeşididir...

maşallah abi herseyi ekiyor ve verimlerde hep iyi allah çalışanı utandınmıyor ok-*-s 6 sıralı arpa bizde bu sene ilk ektik inş verimler iyi olurda devamlı olur anlş-*s