Bir Massey Battı Kaç Traktör Ugraştı

168 mf battı onu kurtarmaya ugraşan 8073 steyrde battı gelen diger mf 188 de battı sonra ford 5000 geldi oda battı en son td85dt geldi sırayla kurtulmaya başladılar ama elime geçen foto 3 tane

2cd7nkm.jpg

300hel1.jpg

2qinrjr.jpg

Ynt: Bir Massey Battı Kaç Traktör Ugraştı

son resimde gözüken yer varya orası bizim çayırları sulamak için kullandıgımız suyun kanala gitmesini saglayan set oranın önüne toprak felan döküp taş felan çekiyorlardı çetin abi(168ci) biraz coştu fazla çamur yere girdi onu kurtarmak için giden steyrde oturdu mf188de onları çekmeye çalışırken oturdu en sonda ford oturdu td85dt olmasa heralde köye kadar sıralanacaktı traktörler :D

zuha-*-s ls deki gibi yani ula bi suya gittim ekin ekerken (lamborgini) wardı neyse onu kurtarsın die başka motor getirdim oda kaldı biçere kadar getirdim hepsi kaldı mecbur baştan sıfırladım oyunu zuha-*-s zuha-*-s

guzel PAYLASIM BUNUN AYNISININ VIDEOSU VAR BENDE MF SAKARYA YA GIRIO BATIO SAME GELDI ODA BATGTI SONRA MC CORMCİK LE HEPSINI CIKARTTI

en iyiside bizim buralarr koskoca kızılırmak önündee akıoo yanındaa 150 km kanal boylu boyunca coruma kadarr gidio bizim böle derdimiz olmuooo allah size sabır versinn

yokmuydu kardeş bi enter, bende enter varken nerde biri batmış dooru beni gösterirlerdi köyde ne denk gelse alır gelirdi vay be ne günler geçti onla:)