MF 3095 NEDEN PEK TUTULMUYOR GENELDE 3085 İLE İLGİLİ KONUŞULUYOR ACEBA

Ynt: MF 3095 NEDEN PEK TUTULMUYOR GENELDE 3085 İLE İLGİLİ KONUŞULUYOR ACEBA

Nedeni bence bayi kandırmacası bayiler genelde küçük motorları tavsiye ediyorlar bunu bir kaç kez yaşadığımız için ben en büyük sebep bu diye düşünüyorum.

3.095 Phantom serisi güzel bir makina ' dır.Bence tutuluyor.Etrafta çok gördüm 3.095 özellikle phantom serisinden ve nerdeyse şikayetçi olan duymadım.Kendimde yok ama çok kullandım ve hala da kullanıyorum.Performansı konforu hele çekişi süper makina.Yüksek tork u sayesinde 9 tonluk buğday dolu römork u bayır yukarı geri geri gram zorlanmadan kaktığını biliyorum.3 lü 18 numara pulluğu süreklidiği ' ni biliyorum.Tork ve çekiş mükemmel.Konfor on numara içinde şöför dahil 4 kişi çok rahat oturuyor.Bana göre tek dezavanyajı 1700 devirden sonra biraz kafa şişiriyor o kadar da önemli değil.1000 devir avantajı sayesinde 3m amazone mikseri sallıyor.

abi bizde aynı zamanda 99 model 285s de var 4x2 çifte gittigi zaman 95 i ikiye katlıyo yakıt bakımından alırsanda çift çeker al farkı yaşarsın

Ben çift çeker için söylemiştim.Etrafımda tek çeker traktör zaten az var. 3.095 in tek çekerini de çevremde hiç görmedim gibi bi şey.Tek çeker pek kullanılmıyor.4*2 için yorum yapamıycam.

LORD59 link=topic=70372.msg804594#msg804594 date=1386083148' Alıntı:
3.095 Phantom serisi güzel bir makina ' dır.Bence tutuluyor.Etrafta çok gördüm 3.095 özellikle phantom serisinden ve nerdeyse şikayetçi olan duymadım.Kendimde yok ama çok kullandım ve hala da kullanıyorum.Performansı konforu hele çekişi süper makina.Yüksek tork u sayesinde 9 tonluk buğday dolu römork u bayır yukarı geri geri gram zorlanmadan kaktığını biliyorum.3 lü 18 numara pulluğu süreklidiği ' ni biliyorum.Tork ve çekiş mükemmel.Konfor on numara içinde şöför dahil 4 kişi çok rahat oturuyor.Bana göre tek dezavanyajı 1700 devirden sonra biraz kafa şişiriyor o kadar da önemli değil.1000 devir avantajı sayesinde 3m amazone mikseri sallıyor.
Mikserde Ne Kadar Yakıyor Dostum ?