MB TRAC PULLUKTA

Ynt: MB TRAC PULLUKTA

türkiyeye bu traktörleri orman işletmeri getirmişti 560 adet bir çoğu hurda oldu bir kısmıda ihale ile şahıslara satıldı hala devlet işletmelerinde kulanılır söke tayem ' de trac 1500 modeli var staj yaparken incelemiştim acayip heybetli ve kükreyen bir motoru vardı ama birsaz hantaldı haliyle ciğerli ve sağlam makinalar yıldızın hakkını veriyor

ankara incekte bir çiftlikte bundan 3 4 tane var ayrtıca yine ankara ivedik hurdacılarda erdem ticarette bulabilirsiniz bu traktörlerden
site içinde arama yaparsanız bu traktörle ilgili diğer konularıda görebilirsiniz

bi keresinde mb trac 1300 modelini bulmuştum orman işletmelerinden çıkma 12.500 e satıldı kaçırmıştım 120 hp ön ve arka pto önede hidrolik kolu takılabiliyordu.

Bizim Orman İşletmesinde olanları İşmakinası tamircisi bakım ve onarım yapıyor, ağaçlandırma şefi bunlar çok yakıyor, köylü kullanamaz dedi. Mesela? dedim, yaa sabah başlayıp akşama kadar 40-50 litre arası mazot yakıyor siz dayanamazsınız dedi. Hiç bişey demedim, 2 tane olsa kral kadar yakmayacak. Burda sürüm yaptılar ağaçlandırma için, hatta video çekmiştim. Eğer tarla şartlarında kullansak, 5 li 14 ü rahat sallıyacak gibi geldi.

UÖZKAN.77 link=topic=70394.msg804818#msg804818 date=1386102519' Alıntı:
Biraz daha ayrıntı ve foto atarsan iyi olur.. özellikle hızlarını ve net BG?

Bide yakar-parça durumu vs..

incekteki çiftlik sahibiyle başka bi forumda konuşmuştum sürümde dekara 0.9 litre civarı yakıyormuş yedek parça sıkıntısı motor için yok ama şanzıman altın değerinde makine 15 000 civarında bi tek şanzıman 6 000 lira

Bu küçük kalıbıyla Fendi böyle gerdiğine göre çok iyi motor daha da iyi bi şanzıman olmalı bunlarda..

Makinanın yarı parası şanzıman doğrudur.. İş makinalarında da motor değil şanzıman para tutar zaten..