td de yağ değişimi

Arkadaşlar bugün td 75 in yağ+filtreler (mazot,şanzuman,motor) değişti servis 250 tl aldı şanzumanın filtresine 100tl dedi sizler yada çevrenizdeki nh servisleri ne kadar alıyor bana fazla aldı gibi geldi şehre gidince soracağım filtrelerin fiyatlarını ama önce sizin bilgilerinize başvurmak istedim

Ynt: td de yağ değişimi

Her yerde farklı heralde bu rakamlar.Bu arada traktörler garantili mi?

Biz 50 saat bakımında yağ,hidrolik,mazot filtreleri ve 10 lt yağ Bakım kiti adı altında bir kutuda satılıyor 250 TL.Geldiler bakımını yaptılar,gerekli kontrollerini vs yapıp gittiler.

Ynt: td de yağ değişimi

Çağrı link=topic=70396.msg804893#msg804893 date=1386105432' Alıntı:
Her yerde farklı heralde bu rakamlar.Bu arada traktörler garantili mi?

Biz 50 saat bakımında yağ,hidrolik,mazot filtreleri ve 10 lt yağ Bakım kiti adı altında bir kutuda satılıyor 250 TL.Geldiler bakımını yaptılar,gerekli kontrollerini vs yapıp gittiler.
benim 1 ay önce sıfır aldıgım kabinli td65 tek çekerin bakımı için servis bayiye gelip ilk kontrolleri yaptıgında sormuştum
herşey dahil 220 lira ilk 50 saatteki bakım dedi filtreler yag klima bakımı vs varmış sanırım
ama sanırım nasıl ki her ilde aynı traktörün birçok farklı fiyatı oluyorsa yani illere göre nasıl ki traktör fiyatları degişiyorsa servis ücretleride illere göre degişiyor