td65dt ve yeni aldıgım katı güre romorkuyla pancar yerine gübre atımı

Ynt: td65dt ve yeni aldıgım katı güre romorkuyla pancar yerine gübre atımı

kesikbaş link=topic=70423.msg805195#msg805195 date=1386179712' Alıntı:
arkasına atıyor resimde öyle görünüyor
Allah kolaylık versin. Abi keşke videosunu çekeydin. Bizim buralarda hiç görmediğimden çalışma şeklini merak ediyorum.

isyankar1985 link=topic=70423.msg805302#msg805302 date=1386190361' Alıntı:
Allah kolaylık versin. Abi keşke videosunu çekeydin. Bizim buralarda hiç görmediğimden çalışma şeklini merak ediyorum.
you tubede falan var videosu baya güzel sepiyor ama katı gübre olacak

Kardeş kolay gelsin bu gübre römorku Tavuk gübresinide atabilirmi aceba ben bizim normal gübre attığıız 800 kğ makinayla attım beni mahvetti yani kiç olmuyo öyle

öncelikle saolun allah daha iysini isizlere nasip etsin tavuk gübresini denemedim daha ama biraz nemli olursa daha iyi atıyor bana göre kuru könü tam ileri atamıyor kapa nekadar açarsan okadar yere yetiyor ben30 dekar yere 8 romork yetiştirdim

kesikbaş link=topic=70423.msg805399#msg805399 date=1386219243' Alıntı:
öncelikle saolun allah daha iysini isizlere nasip etsin tavuk gübresini denemedim daha ama biraz nemli olursa daha iyi atıyor bana göre kuru könü tam ileri atamıyor kapa nekadar açarsan okadar yere yetiyor ben30 dekar yere 8 romork yetiştirdim
bende öyle düşünmüştüm zaten tavuk gübresi külgibi olmuş iyice geçen yıl üzerine yamur yağmış ve güneşte yakınca fena tozuyo kabinli traktör olmalı şart