arkadaşlar yeni traktör almak istiyoruz new holand,mı yoksa case mi?

Arkadaşlar bizde tla100 var yanında masey 97 model 285 var maseyi satip 90 beygirlik traktör almayı düşünüyoruz sizcenew holand mmı yoksa casemi veyahut başka tercih edeceğiniz marka varmı nev holand bayi td 90 için kabineli çiftceker fiyatı 80000 bin dedi casede aynı fiyat siz olsaniz hangisini seçersınız ve ayrica bunların alternatifi ne olur

Ynt: arkadaşlar yeni traktör almak istiyoruz new holand,mı yoksa case mi?

Bütün ekipmanlar pistonlu olduğu için artik maseyde sıkıntı yaşıyoruz bu alacağimiz traktörü çapa işlerinde ve ince lastiklerde alip ılaç atmada kullanmayı düşünüyoruz ayrica ikilemedede kulanırız artik bizde kabinsiz traktörde olması şart oldu daha 600 dönüm pamuk yerini puluk çekmemiz lazım bu arada100tla nın yüküde hafifler.

Mf 5420 hakinda fazla bilgim yok fiyatı nasil piyasası nasil servisi bunlar hepsi faktör bu üç arada jx maxpro nasil diğerlerinden farkı nasil case hakinda bilgim fazla yok.aytinlatirsaniz sevinirim

5420 Uygun Olur Kazım Abi... İlla CNH ' den Olacak Diyorsan İkisi de Kardeşler Zaten... Ben Olsam Mavi Alırdım TL-A ' nın Yanına, Renk Karmaşası Olmazdı :)

omerfarukkoc link=topic=70428.msg805266#msg805266 date=1386187093' Alıntı:
5420 Uygun Olur Kazım Abi... İlla CNH ' den Olacak Diyorsan İkisi de Kardeşler Zaten... Ben Olsam Mavi Alırdım TL-A ' nın Yanına, Renk Karmaşası Olmazdı :)

Td case kabineli klimalı ikiside çiftçeker 80000 bin fiyat verdiler ama 5420 maseyin fiyatı hakinda bilgim yok edirne keşan bayisi 115 bin fiyat yazmış.

mf 5420 gerçekten güzel makine 5410 alarak bir alt serisi şuan cok popüler almak ıçin 6 ay bekliyorlar konyadan 98 kişi alacakmış sedece yok satıyor 5420 aynı seriden olduğuna göre oda cok güzeldir. ama işte parsı fazla birde tl100 le kulandıgınız bazı ekipmanlarda yağ karışımı gibi sorunlar olabilir onun harıcınde cok güzel işinizi görür. birde new holand 2 el almayı düşünürseniz cok az kulanılmış bir sürü var sıfırına okadar vermeden bayabı fiyat farkı olur 2 el ile sıfır arında araştırırsanız bu konudada baya kazançlı çıkarsınız.