HATTAT Fren Problemi

24.11.2009
11,105
765
Ankara

Arkadaşlar Bölgemizdeki Hattatlarda geri giderken fren tutmuyomuş bikaç kişi bu sorun yüzünden traktörü kaçırıp devirmiş,Hatta birisi komşu köyden kabin korumuş adamı...

Gelelim Çözüme geçen hafta bizim köydekilerin fren merkezlerini servis değiştirdi fabrika yeni fren kiti veriyomuş Haberi olmayanlara duyrulur.Kitinizi isteyiniz.. :)

Ynt: HATTAT Fren Problemi

anayurtlu 3105d link=topic=70442.msg805490#msg805490 date=1386256283' Alıntı:
Arkadaşlar Bölgemizdeki Hattatlarda geri giderken fren tutmuyomuş bikaç kişi bu sorun yüzünden traktörü kaçırıp devirmiş,Hatta birisi komşu köyden kabin korumuş adamı...

Gelelim Çözüme geçen hafta bizim köydekilerin fren merkezlerini servis değiştirdi fabrika yeni fren kiti veriyomuş Haberi olmayanlara duyrulur.Kitinizi isteyiniz.. :)
at arabasımışmı len bu ;D

ertac sahın link=topic=70442.msg805498#msg805498 date=1386256972' Alıntı:
servısın cevabı ' ' la tutar o ıyı basamamısındır sen ' ' :D
geçen biri düz yolda giderken ön tekerin dişliyi kırmış servis sen çiftçekerdeyken tek fren yapmışın ondan olmuş demiş adam diyo ben tek fren yapaydım o yolda çoktan öbür tarafa gitmiştim diye ;D

Çağrı link=topic=70442.msg805504#msg805504 date=1386257065' Alıntı:
geçen biri düz yolda giderken ön tekerin dişliyi kırmış servis sen çiftçekerdeyken tek fren yapmışın ondan olmuş demiş adam diyo ben tek fren yapaydım o yolda çoktan öbür tarafa gitmiştim diye ;D
biz tek frenle drift yaptık bişey olmadı :D

Çağrı link=topic=70442.msg805504#msg805504 date=1386257065' Alıntı:
Çift çekerde tek fren yapıldığında ön tekere tesir etmez, bildiğim kadarı ile, servis sallamış gibi.

Bİ hattat değil sıfır newholland 56 serisi de yaşıyo o problemi geçen servise gittim sıfır td 90 35 saat de arka mili kırmış td 75 yeni kasa arka daıtmış bunlar ne sıfır motorn başına nasl geliyo bunlar anlamış değilim hata payları çok yüksek

Eren ASLAN link=topic=70442.msg805527#msg805527 date=1386259239' Alıntı:
Bİ hattat değil sıfır newholland 56 serisi de yaşıyo o problemi geçen servise gittim sıfır td 90 35 saat de arka mili kırmış td 75 yeni kasa arka daıtmış bunlar ne sıfır motorn başına nasl geliyo bunlar anlamış değilim hata payları çok yüksek
burda bizdede td 65b var oda fren porblemi yaşıyo 2013 model üretilen traktörlerin geneline bakarsak erkunt başka dierlerinde çok prblem yaşanılıyo

hattat da hidrolik fren var cokda iyi tutuyo geri geri giderken tutmaması sallanmıs sanki ileriye giderken fren merkezi yag basıyoda geri giderkenmi basmıyo ha merkez kacırıyo deseler anlarım ama ileri giderken tutyoda geri giderken nasıl tutmuyo anlamıs degilim

yakınımda var çok da memnun..ben sevmedim ama taş gibi.. çekişi falan güzelll80 lik ..freni yeni duydum..bizim tarlalar yar uçurum...yok ya öyle birşey olmaz da bir yanlışlık vardır...hattat okadar karalamaya gerek yok..