td75d pover suhutte hakkında bilgi

arkadaşlar bu konu hakkında bilgi sahibi olan kullanıcılar muhakkak vardır. ne kadar yarayışlıdır. cokmu gereklidir birde bu konu hakkında video varsa yükleyebilirseniz cok sevinirim şimdiden teşekkür ederim tüm trakkulup üyelerine :D

Ynt: td75d pover suhutte hakkında bilgi

Arkadaşın 2013 model NH TD75D ' sinde debriyaja bağlı. Küçük bir sorun oldu servise değiştirtmek istedi fakat servis kolu kısaltarak onarıp yerine taktı, şimdi ise arada kendine boşanıyor... Ama opsiyonel olarak elektronikli olanlarıda varmış diye duydum..

üsame link=topic=70461.msg805915#msg805915 date=1386333480' Alıntı:
Arkadaşın 2013 model NH TD75D ' sinde debriyaja bağlı. Küçük bir sorun oldu servise değiştirtmek istedi fakat servis kolu kısaltarak onarıp yerine taktı, şimdi ise arada kendine boşanıyor... Ama opsiyonel olarak elektronikli olanlarıda varmış diye duydum..
yerli üretimlerde bu konuda sıkıntı çıkıyor diye duyumlar aldım ne kadar doğru acaba

elektronik olanı var bizde debriyajdan bağımsız kullanışlı ama yaptığın işe göre almalısın.sürekli ileri geri yapılan işlerde gayet rahatlık sunar

bende 2012 td75dt var şatıllı çok mükemmel debreajla işinyok ileri geri kullan balya yaparken debreaj halatı koptu arazide 1gün şatılla çalıştım okadar kullanışlı benyeniden motor alsam yarı parasına da olsa şatılı olmayana para vermem kardeş

Power shuttle kullanmayan olmasa da olur der,kullanan bir daha bindiği motorlarda sinyal koluna elini atar durur :) Büyük kolaylık,daha önce kullanmayanlar çok gerekli değil falan diyebilir ama çok büyük kolaylık

Çağrı link=topic=70461.msg811134#msg811134 date=1387140800' Alıntı:
Power shuttle kullanmayan olmasa da olur der,kullanan bir daha bindiği motorlarda sinyal koluna elini atar durur :) Büyük kolaylık,daha önce kullanmayanlar çok gerekli değil falan diyebilir ama çok büyük kolaylık
hiç kullanmadım ama kesinlikle sana katılıyorum. :) çok gerekli olduğu aslında açık ve net