6. Trakkulüp Buluşması Dönüş Yolu (Dikmen & Mahmudiye Arası)

Ynt: 6. Trakkulüp Buluşması Dönüş Yolu (Dikmen & Mahmudiye Arası)

güzel paylaşımlar abi dikmen ayrı dertti ve güzeldi iki saat mahsur kalsakda sizin nasıldı mahmudiye dönüşü bir sıkıntı olmadı değilmi abi :S

Biz arpa ekiyoruz daha bu gün tarladaydık :) size iyi eylenceler.

v9xuu.jpg

Bu gün çektim fotoyu.

:D Lan lale sen zaten zoru görünce kaçıveriyon. Nail abi iyi olmuş sizin için atraksiyon. :)

Yorumlar için teşekkürler, Dikmen zorlumuydu? yoksa Volkan ' ın Mitsubıshi demi birşey vardı anlayamadık, yinede eğlendik.:D
Dönüş yolunda reno 9 4x4 X marka araçlardan fazlaydı da eksik değildi. Yalnız camlardaki buzlar köye geldiğimde hala eriyemedi, buz çözücü dökmüştüm oda donmuş.:)

nailyetek link=topic=70515.msg806855#msg806855 date=1386523566' Alıntı:
Yorumlar için teşekkürler, Dikmen zorlumuydu? yoksa Volkan ' ın Mitsubıshi demi birşey vardı anlayamadık, yinede eğlendik.:D
Dönüş yolunda reno 9 4x4 X marka araçlardan fazlaydı da eksik değildi. Yalnız camlardaki buzlar köye geldiğimde hala eriyemedi, buz çözücü dökmüştüm oda donmuş.:)
demmekki buz çözücüde donuyomuş. :)..abi fabrikayı şikayet et :)

nailyetek link=topic=70515.msg806855#msg806855 date=1386523566' Alıntı:
abi o buzlar köye gidene kadar erimedimi :)

Nail abi karla buz birmi gözünü seveyim :D bide rampa yani
Araba patinaj yaptıkca arkayı sağa atıyo bende bi iki sefer geri gelip arabayı düzelttim orda :) Fatihte frenleri tutmuyo diyo magırusmu la bu :D

anayurtlu 3105d link=topic=70515.msg806863#msg806863 date=1386524277' Alıntı:
Nail abi karla buz birmi gözünü seveyim :D bide rampa yani
Araba patinaj yaptıkca arkayı sağa atıyo bende bi iki sefer geri gelip arabayı düzelttim orda :) Fatihte frenleri tutmuyo diyo magırusmu la bu :D
Laa, buzun kralı vardı bizim yollarda, rampa desen dikmenden 2 gömlek üstün, köye gelen arkadaşlar iyi biliyor yolları.:D kameraman uyumasaydı daha ne görüntüler çekecektik. Birde bizim yollarda in cin top oynuyo gecenin 3 ünde.:) Ölsen su verecek insan yok.
Biz gördüğümüze inanırız.:D frenleri tutmadı işte.:D

Gökhan Özkan braderim , Trakkülüp buluşmasından geliryorduk , burada çiftçiler vs buluşuyorlar vs vs ile başlayan bir cümle kuramayı başarsaydın o görüntülerden birinde bu gece sitenin üye sayısı patlardı :)