2013 hububat desteği askı listeleri çıkmış

Arkadaşlar merhaba, annemin telefona mesaj gelmiş Korumadan hububat destekleri askı listelerine çıktı gelin kontrol edin diye.Bugün korumaya uğradım son günmüş(10 aralık) askıda.İlgili bayana Mart ayında mı yatacak diye sordum.Yok 1-2 güne yatar dedi(onun yalancısıyım).Bu sevindirici haberi sizlerle paylaşayım dedim.İnşallah dediği gibi yatar :) Bu arada listeye çıkanlar 6 Aralığa kadar dosyasını teslim edenler içinmiş. güçç*-*

Ynt: 2013 hububat desteği askı listeleri çıkmış

tümosan 8095 link=topic=70584.msg807784#msg807784 date=1386681491' Alıntı:
bilği icin teşekkürler Alper bey.
bu 50 krş olan dastek demi.
biz faturaları teslim edeli 3 aya yaklaştı ama halen bişey yok.
Abi 50krş değil 5 krş olan destek kg başına.Bende şaşırdım kadın 1-2 güne yatar deyince yatınca buradan paylaşırım.Kesintiyi banka % kaç yapacak bakalım.

İnşallah yatar biz de çoktan verdik.Zaten her sene bu zamanlar yatıyordu ama geçen sene bir acayiplik olmuştu bu sahtekarlık olaylarından dolayı.

alper4u link=topic=70584.msg807795#msg807795 date=1386682956' Alıntı:
Abi 50krş değil 5 krş olan destek kg başına.Bende şaşırdım kadın 1-2 güne yatar deyince yatınca buradan paylaşırım.Kesintiyi banka % kaç yapacak bakalım.
sizin faturaları teslim tarihiniz ne zamandı acaba ,demekki sizinilçe tarım memurları cabucak sisteme işlemişki hemen askıya cıkmış.
bide daha önceki actığımız konuda paylaşırsanız kesinti oranını bilği amaclı iyi olur bi zahmet.

tümosan 8095 link=topic=70584.msg807854#msg807854 date=1386691071' Alıntı:
sizin faturaları teslim tarihiniz ne zamandı acaba ,demekki sizinilçe tarım memurları cabucak sisteme işlemişki hemen askıya cıkmış.
bide daha önceki actığımız konuda paylaşırsanız kesinti oranını bilği amaclı iyi olur bi zahmet.
Kasımın son haftası teslim ettim.Bizim Tekirdağ merkez il tarım md.bakıyor.Rahmetli Hakan Toksoy abimizin açtığı konuda kesinti oranını paylaşırım aldıktan sonra Mehmet abi.

liste askıya çıktı ama geçen seneki kesirti var bizim köyde gelen olarak herkesin satdıgı bir kısmı yok örnek 240 dönüm tarlaya 70 ton vermiş adam 80 ton satmış 70 gözüküyor 500 tl ya soguk su içzec sordum öyle dediler yada itiraz etcez geçen seneki gibi ama etmek içinde tarım ilçe gelir dilekçe verin dicek

genelde aralık ayında yatardı , ama geçen sene iyicene gecikmişti , inşallah eski senelere geri dönüş olur.
Ülkede herşey zamlandı şu 5 kuruş zamlanmadı gitti , orası ayrı mesele :)