%20 az yakıt

yakıt tasarruf cihazları ne kadar etkili kulllanan varmı traktörlerde deneyen oldumu bilgisi olan :S bangır bangır reklam yapıyolar ücretsiz reklam için dagıtıyolar %20 az yakacak diyorlar acaba dogrumu

Ynt: %20 az yakıt

inanmayın palavracı burda telefon alanlar oldu aynı yerden s3 diye oyuncakgibi bi telefon göndermişler arayıp sorunca niye böle telefon gönderdiniz diye biz göndermedik adımızı kullanarak başkaları göndermiş bizde onları mahkemeye verdik demişler işleri hep sahtekarlık ...

Bende elektrik tasarruf cihazı aldım. 85 tl ödedim iki yıl önce.Hiçbir faydasını göremedim.
geçen gün yine aradılar.elektrik tasarruf cihazı almışlardan çekilişle 1000 tl kazandınız dediler.
olur hemen gönderin dedim.ama kargoyu teslim alırken 100 tl ödeyin dediler.
bende 100 tl ' yi ödeyin 900 tl lik çek gönderin ne fark eder dedim.Gönderdiğiniz tasarruf cihazını yarı fiyatına geri alırmısınız dedim. Beni istenmeyen müşteri ilan ettiler.ayrıca 1000 tl lik alışveriş çekimi de afiyetle iptal ettiler. yaşasın kötülük.

ahmet kesikbaş link=topic=70598.msg808121#msg808121 date=1386706115' Alıntı:
inanmayın palavracı burda telefon alanlar oldu aynı yerden s3 diye oyuncakgibi bi telefon göndermişler arayıp sorunca niye böle telefon gönderdiniz diye biz göndermedik adımızı kullanarak başkaları göndermiş bizde onları mahkemeye verdik demişler işleri hep sahtekarlık ...
Zaten satarken galaksy diyorlar, samsung demiyor, yok s3, xperia ama sony değil, sadece xperia. Besbelli sahtecilik olduğu ama insanların eşref saatini buluyorlar ve paralarını alıyorlar.

alıp takarsın ondna sonra motora birşet olur garanti de ise ozamna garanti kapsamınada girmez böyle şeyler sadece tüketiciyi kandırmaktan başka birşey deyil

Bi arkadasim iki tane aldi.birini kendi traktoru tt50ye takti.birinide ben td65e taktim.hic bir faydasinida goremedim yine ayni yakiyor.ama arkadasim cok fark ettigini ozellikle yolda dahada az yakmaya basladigini soyluyor

Biz arabaya taktırdık ilk çıktığı seneler çekişi artıp yakıtı düşecek dediler :)
Usta arabanın motoru kaç dedi 2,5 dedim,Tamm programlıyom dedi :D tamm dehadi dedim bilgisayardan bişeyler yaptı getirdi arabaya bağladı tamm dedi, ama üzerindeki fiş girişine bişey bağlamadı :) abi dedim buna enerjı vermiycenmi dedim yok biz o soketi bilgisayardan veri yüklemek için kullanıyoruz senin iş tamam dedi.. Neyse yakıt hortumunun üzerine bağladı bana diyoki Arabayı çalıştırda Gaz verbi diyo ;D gavur sanki karbüratör ayarı yapıyon.. bide baktım arabanın beyninin yanına denk gelmiş cihaz, Abi bu mıknatıs manyetik alan zarar verir beyine bunu şutarafa taksak olmazmı dedim :D doğru söylüyon dur dedi öteki tarafa aldı..Ben dışarıda bununla uğrasırken babamgilde içeride cihazın teknik özellikleri hakkında bilgi alıyo ;D ;D.. Sonra arabaya bindik yola çıkacaz ben arabayı patinajla kaldırdım Baba arabayı zapdedemiyom dedim ;D o dakikada yıkıldık gülmekten
Sonuç olarak hiç faydası olmadı :))

anayurtlu 3105d link=topic=70598.msg808228#msg808228 date=1386716910' Alıntı:
Biz arabaya taktırdık ilk çıktığı seneler çekişi artıp yakıtı düşecek dediler :)
Usta arabanın motoru kaç dedi 2,5 dedim,Tamm programlıyom dedi :D tamm dehadi dedim bilgisayardan bişeyler yaptı getirdi arabaya bağladı tamm dedi, ama üzerindeki fiş girişine bişey bağlamadı :) abi dedim buna enerjı vermiycenmi dedim yok biz o soketi bilgisayardan veri yüklemek için kullanıyoruz senin iş tamam dedi.. Neyse yakıt hortumunun üzerine bağladı bana diyoki Arabayı çalıştırda Gaz verbi diyo ;D gavur sanki karbüratör ayarı yapıyon.. bide baktım arabanın beyninin yanına denk gelmiş cihaz, Abi bu mıknatıs manyetik alan zarar verir beyine bunu şutarafa taksak olmazmı dedim :D doğru söylüyon dur dedi öteki tarafa aldı..Ben dışarıda bununla uğrasırken babamgilde içeride cihazın teknik özellikleri hakkında bilgi alıyo ;D ;D.. Sonra arabaya bindik yola çıkacaz ben arabayı patinajla kaldırdım Baba arabayı zapdedemiyom dedim ;D o dakikada yıkıldık gülmekten
Sonuç olarak hiç faydası olmadı :))
;D ;D ;D

TT 55 link=topic=70598.msg808124#msg808124 date=1386706710' Alıntı:
Bende elektrik tasarruf cihazı aldım. 85 tl ödedim iki yıl önce.Hiçbir faydasını göremedim.
geçen gün yine aradılar.elektrik tasarruf cihazı almışlardan çekilişle 1000 tl kazandınız dediler.
olur hemen gönderin dedim.ama kargoyu teslim alırken 100 tl ödeyin dediler.
bende 100 tl ' yi ödeyin 900 tl lik çek gönderin ne fark eder dedim.Gönderdiğiniz tasarruf cihazını yarı fiyatına geri alırmısınız dedim. Beni istenmeyen müşteri ilan ettiler.ayrıca 1000 tl lik alışveriş çekimi de afiyetle iptal ettiler. yaşasın kötülük.
abi sakınöyle insanlara inanmayın ben aksarayda okuyorum,bu sene bi anketörlük işi var dediler gidelim falan dediler arkadaşlar neyse gittik. adamlar doktor mustafa eraslan diye hasta insanları arayıp ilaç diye bitki çayı gönderiyordu bunu yaparkende ilacı bedava yolluyoruz siz sadece 29 tl kargo ücreti ödüyorsunuz diyorlardı tabi hasta çaresiz insanlarda hemen kabul ediyordu.. Allah kimseyi öyle insanların eline düşürmesin

yakıt tasarruf cihazı nedir bilmem ama motor silk(ya da öyle bişeydi adı) adında bir kaydırıcıyı 70-56 traktörüme uyguladım.Motor sesinde,performansta küçük değişimler oldu.Belki yakıtı da etkiledi ama öyle %20lerde falan değil.Sanıyorum %5 oranında falan.Bu icat dünya fizik ödülü aldı o yıllarda.prensip olarak motor içi çalışan parçalara yapışarak sürtünmeyi azaltıyor,yağ değişiminde kirli yağ ile akıp gitmiyor.Ömürlük vesselam.Garantiyi bozma gibi etkileri de yok.En nihayetinde yağ işte.Ali Erdemir adında bir metalurji mühendisi icat etmişti bunu.Sanırım NASA için kullanılıyordu,sonradan ticarileşti.