768 (Levent Abi) Nerelerde acaba?

Selamlar,
768 nickli Levent abimiz epeydir sitede yok , uğramadan durmazdı.

En son 03 Kasım 2013, 10:50:00 tarihinde online olmuş.

Tanıyan , bilen , telefon numarası olan arkadaşlarımız varsa , haber ulaştırırlarsalar memnun oluruz.
Merak ettik.

Ynt: 768 (Levent Abi) Nerelerde acaba?

anayurtlu 3105d link=topic=70635.msg826631#msg826631 date=1389569101' Alıntı:
Doğancan ulaşmıştı geçenlerde internetini kapattırmış galiba çocuklar ödevlerini yapmıyo die :)

Doğrdur ,benimde benzer sorunlarım var, bende düşünüyorum bazen kapatmayı , oğlum lise 1 de beni gözetliyor, geliyormu gidiyormu , :) ben kurtulamıyorum ki çocuklara nedemeli, anadolu lisesinden aldık kaydını endüstri meslek lisesine , baba ben kalcam sınıfta dedi, aklı hep bilgisayar internet oyun, kendisini kontrol etmesini öğrensin diyorum, ama zor.
Bunları yazdım genç cocukları küçük arkadaşlar dikkatli olsun.

ismail_17 link=topic=70635.msg826781#msg826781 date=1389601469' Alıntı:
Doğrdur ,benimde benzer sorunlarım var, bende düşünüyorum bazen kapatmayı , oğlum lise 1 de beni gözetliyor, geliyormu gidiyormu , :) ben kurtulamıyorum ki çocuklara nedemeli, anadolu lisesinden aldık kaydını endüstri meslek lisesine , baba ben kalcam sınıfta dedi, aklı hep bilgisayar internet oyun, kendisini kontrol etmesini öğrensin diyorum, ama zor.
Bunları yazdım genç cocukları küçük arkadaşlar dikkatli olsun.
Çocukların dikkatini dağıtan çok fazla eğlence aracı var.
Cep telefonu , bilgisayar , tablet , Tv bunların başlıcaları.
Son dönemlerde daha fazla sayıda konsantrasyon ve odaklanma eksikliği daha sık görülür oldu.
Buda okul başarısını oldukça olumsuz etkiliyor.
Bu araçları kullanmadan , kulandırmadan mecburen olmuyor. Öğretmen ödev veriyor, mecburen evde bilgisayar lazım.
Bİlemiyorum dengeyi nasıl kuracağız.

Ben öğretmen olarak söylüyorum, internetten ödev olmaz. Benim okulumda 450 öğrenci var. Evinde internet olanlar bilgisayarın başında 100 saat geçirirse bunun 10 dakikası ders için değildir. Her öğrenci internet aldırırken öğretmen ödev verdi diye her gün velilerin başını yiyor. Bilgisayar alınınca ödevin yüzüne bakan yok.
Ayrıca ergenlik çağında çık dikkatli olmak gerekiyor. Kötü arkadaş ve kötü alışkanlıklar için çok uygun. Ayrıca çok fazla küfür ediyorlar. Hakaretten ve aşağılamadan hakimin karşısına çıkmaları işten bile değil. İnternet ortamında hiç bir şey kaybolmaz.

sebazios link=topic=70635.msg826855#msg826855 date=1389616860' Alıntı:
Bende farkındayım, bir süredir yoktu. Bi haber çıkmazsa gidip bakayım Levent Abi ' ye. Aramız 30km.
Bi zahmet , çok iyi olur.
Kendisine selamlarımızı iletirsen çok memnun oluruz.
Doğancan telefon ile aradı ama , yüzyüze daha iyi olur görüşmek.