Yılan Sorunu

Ynt: Yılan Sorunu

atılgan aysul link=topic=70644.msg808887#msg808887 date=1386861219' Alıntı:
hemde arkana bakmadan gerçi içanadoluda zehirli yılan yokmuş ama kaçanır anası aglamaz
atılgan aysul link=topic=70644.msg808887#msg808887 date=1386861219' Alıntı:
hemde arkana bakmadan gerçi içanadoluda zehirli yılan yokmuş ama kaçanır anası aglamaz
diyelim kaçıyok oda bizim peşimizden gelirse ne yapacağız.herzaman kaçmayla olmazki buna bir çözüm bulmak gerek

bizde fazla çıkmıyoe çıksada boru üstüde güneşliyor tam öğlen vaktide bizde o boruyo bırakıp başka boru alıyoz hayvan rahatca duruyor :)yılan bize yardım ediyor hale birde bir sene 130dönüm tarlayı 3 kare fare zehiri atıpda gele biçememek çok agır oluyor şyt-*-sa yani o orda ellemedikçe bize gelmez bizde fare zehiri atmayız bim-*s

atılgan aysul link=topic=70644.msg808900#msg808900 date=1386862055' Alıntı:
bizde fazla çıkmıyoe çıksada boru üstüde güneşliyor tam öğlen vaktide bizde o boruyo bırakıp başka boru alıyoz hayvan rahatca duruyor :)yılan bize yardım ediyor hale birde bir sene 130dönüm tarlayı 3 kare fare zehiri atıpda gele biçememek çok agır oluyor şyt-*-sa yani o orda ellemedikçe bize gelmez bizde fare zehiri atmayız bim-*s
bizdede fazla çıkmıyor ama tedbiri elden bırakmamak gerek

atılgan aysul link=topic=70644.msg808920#msg808920 date=1386863628' Alıntı:
o zaman ses çıkarıp dolascan o seni görmeden kaçan yada gtmesi içinde kükürt bırakcan kükürt yılanın gözleri yıkıyor oraya yaklaşmıyor cidd*-*-*
teşekkürler güzel bilgiler abi..bende internetten bakıyorum bişeyler buldum.malesef burada bildikleri halde bazı abiler sadece bakıp gidiyolar..

Hiçbir yılan onu tehdit etmediysen ( yani bilmeden kuyruğuna falan basmak veya öldürmeye çalışmak gibi.) saldırmaz. Yılanı sıkıştırmadan ona kaçacak yol ver zaten direk uzaklaşır.Ha dersen ki ben afrikaya gidecem orada da yılan benden kaçar mı?? Kara mamba bay-*s bay-*s diye yılan türü var kaçarken saatte 40 km yapmazsan yakalıyormuş seni belgeselde izlemiştim