yardım arkadaşlar

slm arkadaşlar 8195 imin yanına mf 285 i satıp tümosan 6065 almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum yakıtı çekişi artıları eksileri nelerdir..... )))

Ynt: yardım arkadaşlar

1 tane büyük motor var agır işleriçin yetiyor şimdi 285 e ufak işler kaldı yem yapmak tohum ekmek vb gibi işler yakıtı da fazla o yüzden 3 pistonlu motor almaya karar verdim tümosanın 6065 i hoşumada gitti oyüzden satıyorum yoksa motorumda sıkıntı yok..artık devir çift 4x4 devri o yüzden küçük olsun 4x4 olsun:D

cesurtonk link=topic=70655.msg809352#msg809352 date=1386928370' Alıntı:
1 tane büyük motor var agır işleriçin yetiyor şimdi 285 e ufak işler kaldı yem yapmak tohum ekmek vb gibi işler yakıtı da fazla o yüzden 3 pistonlu motor almaya karar verdim tümosanın 6065 i hoşumada gitti oyüzden satıyorum yoksa motorumda sıkıntı yok..artık devir çift 4x4 devri o yüzden küçük olsun 4x4 olsun:D
td65 alsana on numara motor :)

biz ayçiçeği .nohut .buğday .arpa .aspir tarımıyla uğraşıyoz pulluk olarak 4lü 12 no alpller kullanıyoz bu sene kuraklıktan dolayı kezek çok oldu nadasa tarla bırakmayız pullukları alpller şaseli pim kesen profil pulluk alcaz no olrak 8.9.10 olacak kezek yapmasın diye 5 li olacak yoksa kezek kezek