traktör değişimi

Ynt: traktör değişimi

UÖZKAN.77 link=topic=70684.msg809570#msg809570 date=1386951709' Alıntı:
95 bg verip 85 bg mi alacan.. Saat olarak düşük ama bg olarak da düşük!

Memnunsan değişme derim..
memnunumda sadece merak ettim değiştirme planım pek yok mf 5600 serisi türkiye geldiği zaman değiştirmek istiyorum mf 5610 ile

doğru düzgün bir soru sordum ister değiştiririm ister değiştirmem sanki siz şunu yapıcam bunu yapıcam dediğiniz bilgi aldığınız her konuyu yapıyormusunuz amaç burda bilgi almaktı teknik konuda. yaş konusuna gelince bilgilerinize göre benden 13 yaş büyüksün saygısızlık yapmak istemem onun için konu kilitlensin silinsin.

doktorsihirbaz link=topic=70684.msg809656#msg809656 date=1386955406' Alıntı:
doğru düzgün bir soru sordum ister değiştiririm ister değiştirmem sanki siz şunu yapıcam bunu yapıcam dediğiniz bilgi aldığınız her konuyu yapıyormusunuz amaç burda bilgi almaktı teknik konuda. yaş konusuna gelince bilgilerinize göre benden 13 yaş büyüksün saygısızlık yapmak istemem onun için konu kilitlensin silinsin.
Konunun kilitlenmesi silinmesi önemli değil.Tabi ki herkes her fikir almak istediği şeyi gerçekleştiriyor diye bir kural yok.Ancak 1. ve 3. iletiyi okuduktan sonra açıkçası insanın birşey yazası gelmiyor.Burada 5400 serisi ile 5600 serisi arasında karasızım desen problem yok.Zaten kafana 5600 serisini koymuşsun,burada gereksiz yere konu açmanın manası yok.5400 serisi ile ilgili en az 100 tane konu vardır.Merak ettiklerini oraya yazarak da sorabilirsin.Can sıkıntısından soru sordum demek,burada sana yardımcı olmaya çalışan insanlara saygısızlık oluyor.Bunlar benim görüşlerim kusura bakma.