2014 john deere 5055e lerde hiç bir değişiklik yok mu yine yaw :(

Ynt: 2014 john deere 5055e lerde hiç bir değişiklik yok mu yine yaw :(

sitesine bakıyorum teknik özellikler kısmında 55 e bakınca bunların hiçbiri yok.... sadece tanıtım filminde var ama özelliklerde gözükmüyor.

böyle avrupaya özellikli, türkiyeye en boşunu göndermeleri traktörden soğuttu beni.... en kötü markalar bile 55 liklere jd nin iki katı özellik koymuş... noo*-*-

iser1987 link=topic=70690.msg810011#msg810011 date=1387010113' Alıntı:
böyle avrupaya özellikli, türkiyeye en boşunu göndermeleri traktörden soğuttu beni.... en kötü markalar bile 55 liklere jd nin iki katı özellik koymuş... noo*-*-
aynen abi avrupaya en donanımlısı türkiyeye en boşunu gönderiyolar..traktor dediğin case gibi yenilikçi olacak

aynen abi avrupaya en donanımlısı türkiyeye en boşunu gönderiyolar..traktor dediğin case gibi yenilikçi olacak

aynen şu case jx55c yi bi inceledim çok iyi duruyor ama 4 silindir felan olması yakıtı nasıl etkiler acaba? özellikleri ve tipi çok hoşuma gitti *098*-

iser1987 link=topic=70690.msg809687#msg809687 date=1386957213' Alıntı:
sitesine bakıyorum teknik özellikler kısmında 55 e bakınca bunların hiçbiri yok.... sadece tanıtım filminde var ama özelliklerde gözükmüyor.
abi opsiyonel olarak sunulacakmış yani adamlar cepe göre hitap ediyor. ben seneye 5050 e mi verecem orj kabinlisini alacam.yenilik derken ben 5065e orj kabini kullandım çok güzel bir kabini var ses almıyor rahat geniş ve konforlu.5m kabini var üzerinde..viteslerin yeri süper ben 9/3 konusnda acayip memnun olanlardan biriyim 6 tonla seri 2 den aşağı düşmüyor rampada yakada :) bence ideal 3vites olması bir yandanda avantaj bence.birde bence 5050 için diyorum ağır devir olduğundan rampalarda rakip tanımıyor..ben şuana kadar 3 jd değiştirdim hiç sorun yaşamadım ama jd 2014 de yenilik getirdi orj kabin süper dediğim gibi sanzıman vs oprsiyonel olcak cebe hitap edilecek bence iyi olmuş mesala ben 5050 yi değiştirsem kabinlisini yine 9/3 alırım çünkü şu an acayip bir memnuniyetim var saygılar selamlar.bu arada case cxc yi adana fuarında inceledim ergonomisi kabinin içi hoşuma gitmedi.sağllam gelmedi bana birde bence 50-55 hp de 4piston iyi olmaz gibi geliyor ben eğer 4piston makine alacak olsam 70hp den yukarı olması lazım. abi buda benim düşüncem sayglar selamlar bu arada 5050 ye orj kabin gelirse drumda musade ederse kesinlikle almayı düşünüyorum:)bu arada geçen 5055e yide inceledim oda çok süperdi abi video filanda çektim atarım bir ara :)

sana da selamlar ve saygılar eyüp kardeşim :) şu yeni kabin olayını ve klima koymalarını ben de çok beğendim alk-*s 3 vites olması yolda bunu yavaş kılıyor ve slaj taşıma gibi işlerde bu yakıtını çok arttırıyor yoksa benim de sıkıntım yok... güç olarak da diğer traktörlerin 65 bg olanlarına bile kafa tutuyor benim 5055e . 12+12 şanzımanı sitede videoda var ama 2014 yeniliklerinde 5e 3 silindirli traktörlere girdim bu özellik yok :( bir de kol kaldırma kapasitesi 5e serisinde 1800 kg tt 55 lerde ve case de 2200 kg... videoyu merakla bekliyorum kardeşim *098*- şimdiden teşekkürler :)

evet sitede yok böyle bişey ama videoda söylüyor bencede 12 vites kollarda piston ve dügme şart bunlar yapılsa üstüne motor yokk...