**--Challenger MT335B--**

78319168.jpg

78318700.jpg

Ynt: **--Challenger MT335B--**

dennizs link=topic=7963.msg83916#msg83916 date=1223738056' Alıntı:
kangallı madem sadece teşekkür edicen 20 tane paylaşımın hepsine kopyala yapıştır yorum yapacağına teşekkür et butonunu kullanmayı denesen ?
Ya arkadasim sana ne oluyor ben anlamiyorum nasil hesabina gelirse öyle yapar

Bulduklu link=topic=7963.msg84095#msg84095 date=1223766953' Alıntı:
Ya arkadasim sana ne oluyor ben anlamiyorum nasil hesabina gelirse öyle yapar
Çünkü kendisi kuru bir teşekkür yerine teşekkür edilmesini ve + rep verilmesini tercih ettiği için Deniz abi söyledi.Ne var bunda?Sana nasıl davranılmasını istiyorsan karşındakine öyle davran manasında söylenen bir söz

marksman link=topic=7963.msg84509#msg84509 date=1223906126' Alıntı:
Çünkü kendisi kuru bir teşekkür yerine teşekkür edilmesini ve + rep verilmesini tercih ettiği için Deniz abi söyledi.Ne var bunda?Sana nasıl davranılmasını istiyorsan karşındakine öyle davran manasında söylenen bir söz
Benim demek istedigim bi kisi bir konu actigi zaman yorum bekler bu kisada olabilir uzunda...Yorum yapan arkadas TSK edebilir +REP de verebilir o onun tercihi biz ona zorla TSK butonuna bas diyemeyiz... bende duruma mudahele ettim...Bide Deniz abiye biraz sert cikmisim K.bakma

Bulduklu link=topic=7963.msg84616#msg84616 date=1223918845' Alıntı:
Benim demek istedigim bi kisi bir konu actigi zaman yorum bekler bu kisada olabilir uzunda...Yorum yapan arkadas TSK edebilir +REP de verebilir o onun tercihi biz ona zorla TSK butonuna bas diyemeyiz... bende duruma mudahele ettim...Bide Deniz abiye biraz sert cikmisim K.bakma
kusura bakma meselesi değil bulduklu olay şu arkadaş 20 25 tane konu açmış hepsini aynı msj ı yazmış bzim kangallı kardeşimiz bunun yerine bir tane konuya cvp yazarsın dierlerine teşekkür edersin kopyala yapıştır yorumun hiç bir değeri yoktur benim gözümde zaten arkadaşın yaptığı sadece msj sayısını yükseltmek başka bişey değil

Ynt: 6420-6330 JD ve Ekipmanları Sivas-Kangal *12-07-2008*
« Yanıtla #5 : 03 Eylül 2008, 20:16:47 » Alıntı Değiştir Sil Konuyu böl Teşekkür Et

--------------------------------------------------------------------------------
Alıntı sahibi: marksman üzerinde 03 Eylül 2008, 20:11:38
Anıl wallahi bu sefer süper bi iş çıkartmışsın eline sağlık ''manyax'' fotolar.Bu aralar JD hastalığı başladı ben deya çok hoşuma gidiyor.Süper paylaşım.

İş çıkarttık çıkartmasınada böyle boş olmuyor Teşekkür et butonu ve +rep butonundan birine basarsanız çok makbule geçer...
Buyur bulduklu kardeşim.Yukarıda yazan benim yazdığım mesaj onun aşağısındaki de kangallı84 arkadaşımızın...Benim dikkat çekmek istediğim nokta mademki kendisine yazılan teşekkür mesajlarını boş görüyor kendi yazdıklarını da boş görmesi gerekir.Madem ki +repin veya teşekkür butonuna değer veriyor başkasının da değer verebileceğini düşünmesi gerekir.Fakat bu kadar önem verdiği halde neden hiçbirkişiye,mesaja veya konuya teşekkür etmemiştir.Sorun burada iyi düşünmek gerekir herşeyi.

Bahsi geçen konuşlamaların olduğu link : http://www.trakkulup.net/index.php/topic,6740.0.html

- verin istemiyorum hiç bişe umrumda değil sitenin tadını bozmaya devam edin siz ... ama tek olarak beni görüyorsunuz... aynı yazıları yazan Meriçde var yazılarının çoğunluğu aynı'Paylaşım için teşekkürler ' tek beni görmeyin

Bulduklu link=topic=7963.msg84674#msg84674 date=1223923846' Alıntı:
Marksman Ve Deniz abi sizden cok özurdilerim ben simdi meseleyi daha iyi anliyorum Marksman o gösterdigin link icin tsk...Demekki herkese ayni gözle bakmiyacan
Yani ben burda sana sataşmak için söylemedim.Anıl ' ın yazdığı teşekkür mesajları da umrumda değil.Ama işte tam ifade edemiyorum ama herkes anlamıştır ne demek istediğimi.

kangalli_84 link=topic=7963.msg84673#msg84673 date=1223923795' Alıntı:
- verin istemiyorum hiç bişe umrumda değil sitenin tadını bozmaya devam edin siz ... ama tek olarak beni görüyorsunuz... aynı yazıları yazan Meriçde var yazılarının çoğunluğu aynı'Paylaşım için teşekkürler ' tek beni görmeyin
sitenin tadını bozuyoruz öylemi kangalli kardeşim düzen bozmak değil bu bu sadece düzeni korumak

kangalli_84 link=topic=7963.msg84673#msg84673 date=1223923795' Alıntı:
Herkesin ve de senin gördüğün kadar biz de görüyoruz evet Meriç de yazıyor ama o gerektiği yerde hakkını veriyor +rep olsun tşk olsun.Şimdi senin kime ne kadar +rep verdiğini bilemicem ama ne kadar teşekkür ettiğin ortada.Sitenin tadını bozmaya devam edin derken anlamadım ???Burada herkes kanlı bıçaklı kavga ederken ortamı biz yatıştırmaya çalışıyorduk.Şimdi bi eleştiri yaptık diye düzen mi bozuyoruz???Biraz ölçülü konuşalım kimi neyle suçladığına dikkat et

kangalli_84 link=topic=7963.msg84683#msg84683 date=1223924463' Alıntı:
o zaman düzense tek beni görmeyin düzen bozuluyorsa neden yanıtla butonu var
kardeşim 25 konunun aynısına da güzel paylaşım eline sağlık yazmışsın birtanesine yaz gerikalanına teşekkür et o teşekkür et butonu da boş konuşmalar olmasın diye var