Class Traktör - Taksi (Axion 950)

Arabadaki adam(modifiyeci) Class Axion 950 yi ufak tefek modifiyelerle Taksiye benzetmeye çalışıyor.Eğlenceli bir vidyo olmuş.En son Class ' ı Agritechnica fuar alanına götürüyor.Azda olsa fuar alanında Class standını gösteriyorlar.Traktör modifiyeside bir başka hele Class ' a pek yakışmış.(Neden beyaz yaptı diye sorular gelebilir hemen cevaplayım:Almanyada taksiler beyaz.)İyi seyirler :)

Das Traktor-Taxi mit J.P. - Folge 1-5 - Die ganze Geschichte!

Not:paylaşıldıysa konu kaldırılabilir
.

Ynt: Class Traktör - Taksi (Axion 950)

Süper paylaşım,
Bizde Erkan ' ın traktöre Oto Center ' tardan bir taksi plaka kiralarsak olur bu iş , gece birimiz , gündüz birimiz çalışırız.
Arka tarafa hidroliklere olan sepetlerden takıp üzerini kapattırırız fiber glas ile , trafikte kimse sıkıştıramaz :)

ufukk link=topic=70742.msg810624#msg810624 date=1387056149' Alıntı:
Süper paylaşım,
Bizde Erkan ' ın traktöre Oto Center ' tardan bir taksi plaka kiralarsak olur bu iş , gece birimiz , gündüz birimiz çalışırız.
Arka tarafa hidroliklere olan sepetlerden takıp üzerini kapattırırız fiber glas ile , trafikte kimse sıkıştıramaz :)
:D ilahi abi gündüz çiftçilik gece taksicilik yapsak olmaz mı?Yalnız bununla kısa mesafe çalışalım uzun mesafe bizi yorar :D

Almanya ' da taksiler hep Mercedes, BMW yada VW o yüzden traktör takside böyle oluyor. Bizim burada Fiat, Dacia yada Renault. O yüzden bizim ARES fazla modern gelir...:D Şaka bir yana ben dedim bu traktörü fuarda salonlar arası ziyaretçileri taşımak için espiri amaçlı kullanacaklar diye düşündüydüm. Ama öyle birşey yapmadılar galiba...

alper4u link=topic=70742.msg810629#msg810629 date=1387056603' Alıntı:
:D ilahi abi gündüz çiftçilik gece taksicilik yapsak olmaz mı?Yalnız bununla kısa mesafe çalışalım uzun mesafe bizi yorar :D
Zaten bu aralar acaip trafik var , bununla yoldan gitmeyiz uygun olan yerlerde banketten , yol kenarından vs heryerden gideriz:)
Gerçi bizim yatacak baksana Erkan kıyamadı traktöre , o zaman onun 65-46 yı yapalım diycem bakalım ne der??