Kralın çamur rampa ile imtihanı

Ynt: Kralın çamur rampa ile imtihanı

Kolay gelsin Salim, pehlivan ile halletmişsiniz Tek dingil römork kullanmanızda bi sıkıntı mı var yoksa çevre de olduğu için mi 4 teker kullanıyorsunuz ? Birde senin ön ağırlıkları tamamlaman gerek bence, baya pehlivan yapıyorsunuz çünkü.

ÇeLişki_37 link=topic=70762.msg810939#msg810939 date=1387128902' Alıntı:
Kolay gelsin Salim, pehlivan ile halletmişsiniz Tek dingil römork kullanmanızda bi sıkıntı mı var yoksa çevre de olduğu için mi 4 teker kullanıyorsunuz ? Birde senin ön ağırlıkları tamamlaman gerek bence, baya pehlivan yapıyorsunuz çünkü.
Sağolasın Selçuk.. Bizim buralarda tek dingilli römork pek kullanılmaz bu eskiden beri böyle nedenin tam bilemiyorum ama tahminimce tek dingilliler devrilmeye daha yatkın römork olduğu için pek kullanılmaz. Köyde 5-6 tane falan vardır. Ön ağırlıklar yeterli oluyor bakma burda ben çok pelvan yaptım kalmayalım diye. Bu kadar kolay çıkacağını bilseydim yapmazdım bu kadar :D

mff 285 sss link=topic=70762.msg810965#msg810965 date=1387129938' Alıntı:
güzel paylaşım çift taraflı ara gazla yapılmıycak şey yoktur hesabı kral o yapar :)
Teşekkürler. Aynen çift taraflı gaz işe yaradı yoksa çok hamallık yapıcaktık tek tek taşıncaktı o balyalar :D
alper4u link=topic=70762.msg810975#msg810975 date=1387130523' Alıntı:
Hem senden hem Kraldan çift taraflı gaz olunca çıkarı vermiş.Kral üstesinden gelmiş.Güzel paylaşım ;)
Aynen öyle oldu, kral her işin üstesinden geliyo çok şükür. Teşekkürler :)

halimköroğlu link=topic=70762.msg814711#msg814711 date=1387751905' Alıntı:
baktın çıkmıyor pati çekiyor köpeği at tekerin altına ;D ;D ;D bu köpekler ne kadar meraklılar traktöre
O köpek köydeki bazı insanlardan bile değerli :)
Biz daha yeni aldığımızda hep traktörde sütünü verdik orda ekmeğini, yemeğini verdik ve daha ufacıkken traktörle bir yere giderken yanımızda götürüyorduk. Bu hep böyle gitti ve köğek büyüdü motora kendisi biner oldu traktörün sesini duyar duymaz koşuyo binmeye. Artık onsuz traktörle bir yere gidemez olduk traktörü sevdiği kadar beni sevmez yani o kadar :D

muhammedozturk link=topic=70762.msg815690#msg815690 date=1387908719' Alıntı:
Pehlivan ne demek mübarekler ? :)
pehlivan römorku çeki demirine değilde hidrolik kollarına bağlayıp kolları kaldırarak çekme olayıdır traktörün ön kısmının ağırlığıda arka tekerleklere binerek patnajı önler anlş-*s