td110d üretimde sıkıntımı var

slm arkadaşlar daha önce bildirmiştim çorum fuarında td110d almışıtk neredeyse 1 ay oldu daha traktör gelmedi fabrikada bi sıkıntımı var yoksa 110 luklara çokmu talep var bilgisi olanların yorumlarını bekiyorum

Ynt: td110d üretimde sıkıntımı var

hayırlı olsun allah utandırmasın

değiştirme şansın varsa ithal al bence td110 bizdede var arızzalarından bıktık usandık serviste pek ilgilenmıyor artık tabı oda kısmet işi sizinki sağlam çıkabilir benım bıldığım tanıdığım insanların hep td serisinden şikayetçi

hayırlı olsun
muhtemelen yıl sonu olmasından dolayı yogun taleplerde eklenince üretilen makina sayısı talep eedilen makina sayısına ulaşamıyor bundan gecikmiştir
birde yılbaşından sonraki zam muhabbeti insanları yılbaşından önce almaya yöneltiyor
üstüne birde ekstra opsiyonlarınız istekleriniz olduysa ondanda geçikmiş olabilir

öncelikle hayırlı olsun Allah utandırmasın

aynı olay 2010 da bizim de başımıza geldi bu durum biraz da bayii ile alakalı sizin için istediğini bir başka müşteriye de veriyo olabilir yani sizi biraz erteliyo olabilir bunun için bayii biraz sıkıştırın derim.

Hayırlı olsun. Güzel makina almışsın. Yakıtından çekişinden kesinlikle memnun kalacaksın. Bölge müdürü ile serviste karşılaşığımda en çok sattığımız modellerden diye belirtmişti. Sıkıntılar benimde kulağıma geliyor ara ara. Çok büyük sorunların olacağını zannetmiyorum. Ufak tefek çıkabilir burda da dile getiriliyor zaten zaman zaman.

elinde yoksa baska bayiden istesin. sallıyor sizi. sözleşme falan yapmadıysanız almaktan vazgeçtik diyin. erkunt alacaz, tümo alacaz falan diyin :) belki o zaman hızlandırılır

YAVUZ_13 link=topic=70769.msg811094#msg811094 date=1387136087' Alıntı:
hayırlı olsun
muhtemelen yıl sonu olmasından dolayı yogun taleplerde eklenince üretilen makina sayısı talep eedilen makina sayısına ulaşamıyor bundan gecikmiştir
birde yılbaşından sonraki zam muhabbeti insanları yılbaşından önce almaya yöneltiyor
üstüne birde ekstra opsiyonlarınız istekleriniz olduysa ondanda geçikmiş olabilir
biz zaten çorum fuarından aldık 30 kasımdaydı bölge müdürüde ordaydı o da söylemişti biraz gecikeceğini ama bu kadar da tahmin etmiyordum

massey_288 link=topic=70769.msg811506#msg811506 date=1387212713' Alıntı:
biz zaten çorum fuarından aldık 30 kasımdaydı bölge müdürüde ordaydı o da söylemişti biraz gecikeceğini ama bu kadar da tahmin etmiyordum

ozaman sorun yoktur traktörle alakalı
sadece 110 satışları aşırı derecede artmıştır veya büyük bir toplu sipariş almışlardır fabrikanın üretimide yetişmiyordur muhtemelen