Aranızda doktor veya badici varmı

Düzenli olarak badiye gitmekteyim yazın çuval taşırken tam 2 kürek kemiğimin bitimde bir ağrı oluşmuştu 1-2 saate geçti dün badide biraz fazla zorladım kendimi ve dünden beri tam 2 kürek kemiğimin ortasında bir ağrı var boynumu hareket ettirirken kollarımı hareket ettirirken dik otururken sürekli ağrıyor doktorada gitmek istemiyorum kas gevşetici sürdüm fayda etmedi yardım edebiliecek varmı ??

Ynt: Aranızda doktor veya badici varmı

Mehmetknarca link=topic=70771.msg811139#msg811139 date=1387141728' Alıntı:
bahsettiğim o ağrılar değil bu bambaşka birşey adeta bıçak saplıyorlar..
body için yaşın daha küçük vucut kemik gelişiminin bitmesi gerek benden sana tavsiye şimdilik fitnes yap kendi vucut ağırlıgınla idman yap agılırlık kullanma yasın 20-21 olsun sonra body yap

doktora git derim.çünkü senin yaşlarındayken dengesiz bir hareket yapmışım kürek kemiğinin altına damar pinmiş şimdi ağır bir iş yaparken damarın pindiği yer de hala ağrısı oluyor.

valla banada 2 sene önce oldu yerlerde emekliyodum okadar kötü olduydu.. Bende doktora gitmeyi peksevmem o arada bi yakınımız vefat etmişti gelen giden misafir çok olduğu için salonda yer olmayınca bende sobanın önüne bağdaş kurup oturdum :) Ertık tesadüfmü yoksa sıcağın faydasımı oldu o gün anında iyileşti..
Geçmiş olsun bu arada..

Mehmetknarca link=topic=70771.msg811133#msg811133 date=1387140785' Alıntı:
Düzenli olarak badiye gitmekteyim yazın çuval taşırken tam 2 kürek kemiğimin bitimde bir ağrı oluşmuştu 1-2 saate geçti dün badide biraz fazla zorladım kendimi ve dünden beri tam 2 kürek kemiğimin ortasında bir ağrı var boynumu hareket ettirirken kollarımı hareket ettirirken dik otururken sürekli ağrıyor doktorada gitmek istemiyorum kas gevşetici sürdüm fayda etmedi yardım edebiliecek varmı ??
hemen doktora git + spora ara ver bu gibi sakatloklar aktif dinlenmeyi sevmez.. Yoksa iyi olamazsınn muhtemelen derin kas zedelenmesi dir...