Tümosan 82 80 DT ormanda

Hafta sonu evde canım sıkıldı ve gittim ormana motorlar kalırda video çekerim diye :D Ama yerler o kadar çamur değilmiş maceralı bi video çekemedim. Arkadaşlarda ormandaydı yüklediler arabayı ve çıktıkları en dik yerde video çekeyim dedim. Aslında çok dik bi yer ama videoda nedense fazla belli olmuyo. Neyse mık demeden çıktı tabi. Hafta içide babam çıkmış bizim kralla ordan full dolu arabayla :D Daha 1 tane bile tek çeker çıkmamış ordan adamlar korkuyo boş arabayla bile inmiyorlar ordan. Ama malesef video çekemedim malum okul falan var hafta içi :D

Tümosan 8280 DT ormanda

Ynt: Tümosan 82 80 DT ormanda

ben videonun sonundaki konuşmadan hareketle birkaç şey söyleyecegim

X KİŞİ :: banamısın demedi (sanırım tümonun zorlanmadan çıkmasından bahsediyor muhtemelen ya şaşırdı yada traktörün sahibi falan olup traktörün rahatça çıkmasına sevindi)

VİDEO ÇEKEN KİŞİ:: abi nolur burda ( sanırım ya tümonun çok güçlü oldugunu yada rampanın pek önemli bir rampa olmadıgını belirtmek istedi )

birde video ekelemen önce açıklama yazısı var

MasseyFerguson 265 link=topic=70792.msg811519#msg811519 date=1387214048' Alıntı:
Hafta sonu evde canım sıkıldı ve gittim ormana motorlar kalırda video çekerim diye :D Ama yerler o kadar çamur değilmiş maceralı bi video çekemedim. Arkadaşlarda ormandaydı yüklediler arabayı ve çıktıkları en dik yerde video çekeyim dedim. Aslında çok dik bi yer ama videoda nedense fazla belli olmuyo. Neyse mık demeden çıktı tabi. Hafta içide babam çıkmış bizim kralla ordan full dolu arabayla :D Daha 1 tane bile tek çeker çıkmamış ordan adamlar korkuyo boş arabayla bile inmiyorlar ordan. Ama malesef video çekemedim malum okul falan var hafta içi :D

bu msjdan anladııgım kadarıyla video çeken kişi ile bu msjı yazan kişi aynı kişi
işte zurnanın zırt dedigi yerde burası
hem çok dik rampa bizim kral dan başka tek çeker burdan çıkamıyor inemiyor diyeceksin hemde abi ne var burda diyeceksin
ne kralmış bu vay be
uzele söyleyelim iflasdan vazgeçsin tekrar fabrikayı açsın da5er tane sipariş verelim :D

kısacası lütfen biraz tutarlı olalım ve fanatikligi bırakalım
bizde genç olduk bizde ortaokulda lisede falan okurken heyecan aksiyon arardık kendi malımıza kötü söz söylenmesini istemezdik ama bukadarda fanatik degildik

YAVUZ_13 link=topic=70792.msg811558#msg811558 date=1387218293' Alıntı:
ben videonun sonundaki konuşmadan hareketle birkaç şey söyleyecegim

X KİŞİ :: banamısın demedi (sanırım tümonun zorlanmadan çıkmasından bahsediyor muhtemelen ya şaşırdı yada traktörün sahibi falan olup traktörün rahatça çıkmasına sevindi)

VİDEO ÇEKEN KİŞİ:: abi nolur burda ( sanırım ya tümonun çok güçlü oldugunu yada rampanın pek önemli bir rampa olmadıgını belirtmek istedi )

birde video ekelemen önce açıklama yazısı var

bu msjdan anladııgım kadarıyla video çeken kişi ile bu msjı yazan kişi aynı kişi
işte zurnanın zırt dedigi yerde burası
hem çok dik rampa bizim kral dan başka tek çeker burdan çıkamıyor inemiyor diyeceksin hemde abi ne var burda diyeceksin
ne kralmış bu vay be
uzele söyleyelim iflasdan vazgeçsin tekrar fabrikayı açsın da5er tane sipariş verelim :D

kısacası lütfen biraz tutarlı olalım ve fanatikligi bırakalım
bizde genç olduk bizde ortaokulda lisede falan okurken heyecan aksiyon arardık kendi malımıza kötü söz söylenmesini istemezdik ama bukadarda fanatik degildik
Banamısın diyen traktörün sahibi. Ne olur burdan dediğim ise tümosana göre ne olur burdan dedim yani bizim motor çıkmışta o mu çıkamaycak.
Evet videoyu çekende benim buraya yükleyende göründüğü gibi. Evet çok dik bi yer burası. Yalnız bizim kraldan başka motor çıkAmıyor demedim çıkmadı dedim. Adamlar korkuyo yani burdan çıkıp inmeye, rampanın ne kadar dik olduğunu anlatmak istedim. Abi ne var burda dedim tümosana göre ne var bu rampada demek istedim koskoca çifçeker.. Abi k.bakma sen resmen yanlış anlamışsın her şeyi yani. Tamam fanatikliğimiz az çok var ama sadece 265 i görmüyoruz gözümüzde onun üstünde birçooookkk traktör var.
(umarım yeteri kadar kendimi anlatmışımdır)

ÇeLişki_37 link=topic=70792.msg811891#msg811891 date=1387298021' Alıntı:
Salim sen bu tek dingil romorklari bir düşün, hatta cevrenede yaymaya calis, benim gozlemimle yari yariya fark ediyor rahatlik bakimindan...
Öncedende dediğim gibi devrilme riski fazla olduğu için ve 4 dingilliye göre yük alma kapasitesi az olduğu için kullanılmıyor. Adamlarda biliyo çekişte ne kadar fark olduğunu ama fazla tercih edilmiyor işte..

güzel pay. Görmek istediğim videolar &dört teker ormanda tehlikeli & bizimde öyle dik yerlesimiz var 6 7ster atarız ve o yükü 45 50beygirlik motorlar çok rahat çıkarıyo & tümoda ne yuk varki

GENÇ EYMIRLİ link=topic=70792.msg811901#msg811901 date=1387298786' Alıntı:
güzel pay. Görmek istediğim videolar &dört teker ormanda tehlikeli & bizimde öyle dik yerlesimiz var 6 7ster atarız ve o yükü 45 50beygirlik motorlar çok rahat çıkarıyo & tümoda ne yuk varki
Bu yer gerçekten çok dik yani göründüğü gibi değil burdan tümonun arkasındaki arabayla 45-50 beygirlik motorun çıkması imkansız. Dediğim gibi adamlar boş arabayla inmiyorlar burdan. Hem tümosana göre bu yük az tabiki ben burda büyük iş yaptı diye paylaşım yapmadım bu motora göre bişey değil tabiki.

MasseyFerguson 265 link=topic=70792.msg811903#msg811903 date=1387299070' Alıntı:
Bu yer gerçekten çok dik yani göründüğü gibi değil burdan tümonun arkasındaki arabayla 45-50 beygirlik motorun çıkması imkansız. Dediğim gibi adamlar boş arabayla inmiyorlar burdan. Hem tümosana göre bu yük az tabiki ben burda büyük iş yaptı diye paylaşım yapmadım bu motora göre bişey değil tabiki.
öyle bi yerden 50hplık bi motor 4tekerliyi bosta çikarmaz& biz 2teker kullanıyoz ona göre dedim