!!!Tümosan'ın Gelecekteki Projeleri!!!

Arkadaşlar yolun başında maxima serisi vardı neredeyse bitti sayılır,bu fotoğraflarıda sunum videosundan çektim görüntü kaliteleri bozuk olsada idare edicek konumda.Teleskobik yükleyici-pamuk biçerdöveri ve forklift olmak üzere şuan için bu projeler mevcut ancak bunlardan önce 6 silindirli Fev iş birliğiyle üretilecek olan motor projesi ve savunma sanayi(Tank motoru) ihalesi ön plandadır.Yaklaşık olarak önümüzdeki 10yıl içerisinde çok büyük hareketler bekleniyor... :D

Ynt: !!!Tümosan'ın Gelecekteki Projeleri!!!

ufukk link=topic=70794.msg811626#msg811626 date=1387229226' Alıntı:
Tümosandan yerli biçerdöver bekliyoruz artık , bunu yapabilecek güce erişti tümosan.

aslında tümosan, polonya yada beyaz ruyadaki firmalar gibi, a dan ze ye tarım alet ve makinası üretebilecek güce sahip bence. hem de uygun fiyatlı olur. çiftçi daha kolay edinebilir.

Bencede kendi motorunu kendi üretebilen bir firma için bunlar çocuk oyuncağı,tank ihalesini kazanırsa kendi pompasınıda üretecekmiş bunun yakıta bir etkisi olurmu bilmem...

yapamaya çalışıyor kendini ispatlamaya çalışıyor ama türk üreticileri biraz daha kaliteli ve taklitden kaçınsa çok daha iyi yerlere gelcek

ufukk link=topic=70794.msg811626#msg811626 date=1387229226' Alıntı:
Tümosandan yerli biçerdöver bekliyoruz artık , bunu yapabilecek güce erişti tümosan.
Hububat en yaygın olan ve en pahalı makinelerden biri biçerdöver. vatana millete en hayırlısı biçer döver.

Bi ara lpg ile çalışan traktör vardı şimdi ismi bile geçmiyor evet pamuk toplama makinası çalışması yapıldığını duydum ama çalışmaların çok yavaş ilerlediğini düşünüyorum.Burda çok iyi bir ar-ge çalışması olması gerekiyor, tabi ar-ge ye gereken önem veriliyormu pek zannetmiyorum??Hayırlısı gelecekteki on yıllar için bi ümit ışığı