HANGİ MARKA TÜFEĞİ KULLANIYORSUNUZ

HANGİ MARKA TÜFEĞİ KULLANIYORSUNUZ

• Kullanılan toplam oy
    156

arkadaşlar yerli ve ithal marka tüfeklerde hangilerini kullanıyorsunuz ben 5 tane yazdım dier kullandığınız markalarıda yazabilirsiniz bu aralar yeni bir tüfek alıcam çifte kırıldı bende tercihim huğlu yeni nitro beast yada hatsan suprememax yada atavenza ithal larda baretta superpoze düşünüyorum

Ynt: HANGİ MARKA TÜFEĞİ KULLANIYORSUNUZ

seredes link=topic=70819.msg812069#msg812069 date=1387312032' Alıntı:
Ben huğlu kullanıyorum.Yerli sanayinin gelişmesi açısından yerli tüfek almanızı tavsiye ederim.
huğlu zaten artık kendini aşmış bir tüfek markası yeni üretim nitro beastı türkiyede tek pantente sahip enerji aktarma sistemi ile çalışan tek tüfek markası fiyatı 1.700 tl bayilerde şuan

babamda huğlunun otomatik bir modeli var

bende remington 870 express(pompalı) kullanıyorum

ikisinden de herhangi bir şikayetimiz yok tavsiye ederim

beretta var gayet güzel bi makina şimdi ( beretta benelli vursan) aynı üretim oldu ama atanın 5 otomatigi de bi hayli zaman dır kullanıyom son derece memmunum daha bir tek sorun yaşamadım bir kaç ay öncede yabanın ürettigi wizart modelini aldım çalışması iyi

kubilay07 link=topic=70819.msg812071#msg812071 date=1387312331' Alıntı:
babamda huğlunun otomatik bir modeli var

bende remington 870 express(pompalı) kullanıyorum

ikisinden de herhangi bir şikayetimiz yok tavsiye ederim
bende ponpalı vardı sattım torun vardı sattım huğlu çifte vardı kırıldı yinede ya huğlu yada ata tercih edecem huğlunun namlusu ve gurupmanı çok iyi atanında öle atanın tek sevmediğim görüntüsü çok kapa

gezegen link=topic=70819.msg812072#msg812072 date=1387312435' Alıntı:
beretta var gayet güzel bi makina şimdi ( beretta benelli vursan) aynı üretim oldu ama atanın 5 otomatigi de bi hayli zaman dır kullanıyom son derece memmunum daha bir tek sorun yaşamadım
bende barettanın teklisi var hala çalışıyor 19 bilmem kaçdan beri dededen kalma :) bende torunuma verecem oho-*s

HEMA 60 link=topic=70819.msg812077#msg812077 date=1387312643' Alıntı:
hemserim armsan phanemo öneririm on numara tüfek bi arastır anlarsın demek istedigiimi
atanın çok değişik modellerini oneriyoalr yeni üreteceği promax namlu yu bekliyorum birde venzanın satışa çıkmasını neo yu da tavsiye ediyorlar atada kafam çok karışık

zehriduman link=topic=70819.msg812073#msg812073 date=1387312448' Alıntı:
bende ponpalı vardı sattım torun vardı sattım huğlu çifte vardı kırıldı yinede ya huğlu yada ata tercih edecem huğlunun namlusu ve gurupmanı çok iyi atanında öle atanın tek sevmediğim görüntüsü çok kapa

abi ne avında kullanacaksın belirtirsen ona göre öneriler çıkar şimdilerde(özellikle kuş avlarında) süperpoze çok tercih ediliyor yabani hayvan avlarında kullanacaksan özellikle domuz avı için pompalı ve otomatik tartışmaları yıllardır sürüyor

huğluya gelince denecek bir şey yok o firmaya çok kaliteli kalitesine görede iyi fiyatları var yerliler içinde başka marka aramaya gerek yok bence
ithal alacaksan remingtonlara bakmanı öneririm biraz tuzlu ama fark avucunun içinde oluyor :)

ben pompalıyı genelde yaylada seraları ve bahçeleri korumak için yabani hayvan avında kullanıyorum şimdiye kadar hiç bir sıkıntı çıkarmadı kullanmadığım zamanlarda da parlatıp parlatıp seyrine bakıyom :)

kubilay07 link=topic=70819.msg812083#msg812083 date=1387312967' Alıntı:
abi ne avında kullanacaksın belirtirsen ona göre öneriler çıkar şimdilerde(özellikle kuş avlarında) süperpoze çok tercih ediliyor yabani hayvan avlarında kullanacaksan özellikle domuz avı için pompalı ve otomatik tartışmaları yıllardır sürüyor

huğluya gelince denecek bir şey yok o firmaya çok kaliteli kalitesine görede iyi fiyatları var yerliler içinde başka marka aramaya gerek yok bence
ithal alacaksan remingtonlara bakmanı öneririm biraz tuzlu ama fark avucunun içinde oluyor :)

ben pompalıyı genelde yaylada seraları ve bahçeleri korumak için yabani hayvan avında kullanıyorum şimdiye kadar hiç bir sıkıntı çıkarmadı kullanmadığım zamanlarda da parlatıp parlatıp seyrine bakıyom :)
bizim buralarda domuz yok domuz için yeni sulug isim altında üretiliyor genelde tavşan ve kuş avında kullanacağım bugune kadar çok tüfek geçti elime ama hiç biri kendi isdeğimle ve paramla alınmış tüfekler deyildi

zehriduman link=topic=70819.msg812089#msg812089 date=1387313268' Alıntı:
bizim buralarda domuz yok domuz için yeni sulug isim altında üretiliyor genelde tavşan ve kuş avında kullanacağım bugune kadar çok tüfek geçti elime ama hiç biri kendi isdeğimle ve paramla alınmış tüfekler deyildi

o zaman süperpoze almanı öneririm ben hiç kullanmadım fakat kullananlar gayet memnun bu tür av yapanlarında ilk tercih ettiği süperpoze