hocam ben bekarım

Ynt: hocam ben bekarım

sen facebokuna takvanı koy oho-*s mandada omuz var zürafadada boy var ne diyor bu karşısındaki kızları görünce ne konuşacağını bilmiyor ee adamda haklı kimin karşısında böyle kızlar otursa adam lallik olur oho-*s

Yazık Çok Yazık Bu Proğramı Gördükçe Ve İzlenildiğini Düşündükçe Bir Müslüman Olarak Müslümanlığın Ve Onurumuzun Ayaklar Altına Alındığını Düşünüyorum. İnsanların Kafasını Risaleinur ' un Saf Bilgilerini Karıştırarak Karıştırıyolar İzlemeyelim İzlettirmeyelim.

arkadaşlar bu adamı bende sevmem ve tvde programlarını izlemem sadece bazen youtubede falan nasıl denk geliyorsa geliyor bende bir bakayım neymiş bu diyorum bu videoyuda izleyeli epe yolmuştu dün tekrar gözüme çarptı

adam ilginç biiri
bazı hareketleri sapkınlık sapıklık içeriyor hatta israil adıan çalışan bir mason oldugunuda söyleyenler var
bazne de nedense söyledigi şeyler çok dogru olması gereken şeylerden bahsediyor
yani kendisini kabul ettirmek veya dinlenmek içinde böyle yapıyor olablir
darwinizm le mücadele insanların soyunun maymundan gelmedigini ıspatlama giibi birçok konudada kitapları var

kısaca garip biri
burdaki videosuda bana biraz komik geldi ondan paylaştım videoda bazı saçmalıklar sapkınlıklar oldugu gibi bazı şeyleride yine dogru söylemiş