UFAK KATI GÜBRE RÖMORKLARI

Ynt: UFAK KATI GÜBRE RÖMORKLARI

dingili yere yakınlar ilgimi hep çekmiştir :D şaka bi yana banada lazım böyle bişeyler serada kullanmak amaçlı hem fiyatlarından korkuyorum yanaşamıyorum hemde aklıma yatan bi model göremedim şimdiye kadar şu araka kapakları yukarıya açılınca sıkıntı oluyor sera için yüksek gidiyor..

kubilay07 link=topic=70858.msg812919#msg812919 date=1387474760' Alıntı:
dingili yere yakınlar ilgimi hep çekmiştir :D şaka bi yana banada lazım böyle bişeyler serada kullanmak amaçlı hem fiyatlarından korkuyorum yanaşamıyorum hemde aklıma yatan bi model göremedim şimdiye kadar şu araka kapakları yukarıya açılınca sıkıntı oluyor sera için yüksek gidiyor..
senin motorda yere yakın ;D ;D

UÖZKAN.77 link=topic=70858.msg812943#msg812943 date=1387475758' Alıntı:
Alaman gerçekten ciddi büyük bi marka.. yakından bakmak lazım işime yarasa şimdi 10 lira veririm de bize küçük..

dediğin gibi yakından bakmak lazım benim fimakslar hoşuma gidiyo ama parayı cebe koyupta şöyle adam akıllı bi gidip bakma şansım olmadı

2 yol var;

*Ortak mesela ziraat odası, kooperatif, birlik olarak alınacak AMA kesinlikle tek kişiye zimmet edilip tek sürücü olacak..

*Özel şahıslar iş makinaları müteahhitliği gibi tarım makinaları parkı kurup piyasaya hizmet verecek..

anayurtlu 3105d link=topic=70858.msg813122#msg813122 date=1387489283' Alıntı:
bu devirde ortak bişey almıycan ortak olunca millet gavurmalı gibi kullanıyo :))
haklısın volkan maliyet az olsa kimsenin kahrını çekmeye gerek yok ama biz çiftçilerin durumuda belli hesabı iyi yapıp ayagı yorgana göre uzatmak lazım illaki vardır diye düşünüyorum köyde aranızın iyi oldugu yada kafa yapınız uyan birileri