UNIVERSAL TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

: UNIVERSAL TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

bızım burda deılde yakın kolerden baya alan oldu cok acayıp bı sesı varr bana gorede 5 para etmezz burddda bı surru var satılık begenen varsa yardımcı olalım hemen alsın gıtsın

O kadarda atıp tutmayın UNİVERSAL a arkadaşlar onada bir emek verilmiş bence ROMANYA yı takdir etmek lazım. O traktöründe bir geçmişi var.Masseyin tarihi gelişimine bakacak olursanız iğrenerek bakacağınız bir sürü modeli var.Eleştirmek çok kolay Türkiyede o kadar mühandis var ERKUNT hariç kendi üretimimiz traktör varmı.Tamamen yerli patenti bize ait kaç traktörümüz var.En azından patentleri kendilerinin ( UTB -Universal Tractora Broşava)

Bahsettiğiniz motor mazotu çok yakar.çok çeker. Ben o traktöre 4 römork taktım 24 ton pancar götürdü. 5 tonda dara 29 +3 ton toprak etti 32ton varmı onu götürecek başka bir baba yiğit.Sesi bozuk tipi güzel değil iri cüsseli bir traktor azmanı.Kullanın sonra konusun bence.Direksiyonda hidrolik .komprosor var üzerinde lastiğiniz patlarsa pompa aramıyorsunuz. 1970 li yıllarda Romanya üretmiş. O yıllarda biz toplu iğneyi zor üetiyorduk. Dikkatinizi çekerim

masseysuper90 link=topic=806.msg5989#msg5989 date=1201286296' Alıntı:
O kadarda atıp tutmayın UNİVERSAL a arkadaşlar onada bir emek verilmiş bence ROMANYA yı takdir etmek lazım. O traktöründe bir geçmişi var.Masseyin tarihi gelişimine bakacak olursanız iğrenerek bakacağınız bir sürü modeli var.Eleştirmek çok kolay Türkiyede o kadar mühandis var ERKUNT hariç kendi üretimimiz traktör varmı.Tamamen yerli patenti bize ait kaç traktörümüz var.En azından patentleri kendilerinin ( UTB -Universal Tractora Broşava)

Bahsettiğiniz motor mazotu çok yakar.çok çeker. Ben o traktöre 4 römork taktım 24 ton pancar [trAKKULÜP KURALLARINA AYKIRI KELİME]ürdü. 5 tonda dara 29 +3 ton toprak etti 32ton varmı onu [trAKKULÜP KURALLARINA AYKIRI KELİME]ürecek başka bir baba yiğit.Sesi bozuk tipi güzel değil iri cüsseli bir traktor azmanı.Kullanın sonra konusun bence.Direksiyonda hidrolik .komprosor var üzerinde lastiğiniz patlarsa pompa aramıyorsunuz. 1970 li yıllarda Romanya üretmiş. O yıllarda biz toplu iğneyi zor üetiyorduk. Dikkatinizi çekerim
BİZ YORUMLARI TÜRKİYEDE ÜRETİLEN ÜNİVERSALLAR ÜZERİNDEN YAPIYORUZ

bu gun internetten araştırdım ünüversal 650 nin ağırlığı , 3999 kg mış .

Ynt: UNIVERSAL TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

ya tmm çekişi ii olabilir bizim köyde war dı 448 unüwersal turuncu ayçiçeği zamanı ayçiçek aralarına girdinde bizim saplar kuwwetli olduğu için aşa duru gidio bayır yıkarı 1 takviyede patinaj edio tek fren yapmasam kalcak orda başka bir traktör olsaydı mustlaka çıkardı o zaman unüwersal gözümden düştü

4 tonluk hem 4 ton neki 1 ton filan wardı motorun tek güzel bişiyi war salmıodu aşa doru ama fıat lar yük olsun 1 ton kadar aşa doru tam gaz gibi gider o yönü ii

massey süper 90 sen hangi aletle 24 ton götürdüm bn universalı bilmm ama 1 kes binmiştim 640 lığa bizim 640 daha iyi tabikide bn beğenmedim parçaları iyi deil 4 ton ekini önüme taktık ha bire pati yapıyo 640 lık bizim 265 i taktık tekte alıyo meret nede olsa mf ama yakıt az onu biliom:d idare eder...