TD75B İle Bi Kaç Tur Attım...

Bugün Toptancı Halinden Telefon Geldi Domates Kasalarım Boşa Çıkmış Almaya Giderken Bi Kaç Video Çektim Çekimler Kötü Kusura Bakmayın :)

Arada Gazladım 20 Gazdan Sonra Turbonun Sesini Alır Telefon Diye Ama Almamış

TDB Turlama...

Bu DaTraktör Havalanırken :) Şaka Bir Yana Ne Çok Ses Yapıyor Çiftçekerde :S

Video0011

a1yy.jpg

Dolu Felaketinden Sonra Seralardan Toplanan Cam Kırıkları Sadece Çok Küçük Bir Kısmı...

t9h1.jpg

Hazır Evden Çıkmışken Sanayiye Uğrayıp Debriyajı Biraz Yukarı Aldırdım Şimdi Daha Rahat Oldu...

oojx.jpg

Ynt: TD75B İle Bi Kaç Tur Attım...

Güzel Paylaşım... Kardeşim Ropsu kaldırsan keşke traktör kazası çok pis Allah Korusun kurtulma şansı çok az oluyor bu tür kazalarda... Rops kalkık oldumu gerçekten can kurtarıyor... Umarım bahçene girerken indirip işin bittikten sonra kaldırırsın...

fahriadak link=topic=70888.msg813532#msg813532 date=1387563167' Alıntı:
Güzel Paylaşım... Kardeşim Ropsu kaldırsan keşke traktör kazası çok pis Allah Korusun kurtulma şansı çok az oluyor bu tür kazalarda... Rops kalkık oldumu gerçekten can kurtarıyor... Umarım bahçene girerken indirip işin bittikten sonra kaldırırsın...

saolasın abi..hatırlatman içinde teşekkür ederim fakat garaj girişi alcak olduğundan rops ' u kurtarmıyor sürekli indirip kaldırmakta sıkıyor insanı haliyle aslında seyir konumundayken ropsun dikey pozisyonda olması gerekli hep kendimizden gidiyor...

kış aylarında bahce traktleriyle güzel olmuyor alacan jd r serisinden birtane otamatik vitez açacan kilimayı takacan güzel bir mp3 sonra türkiyeyi gez kılıfda yakışmış ama o ayna ilerde hiç olmamamış

zehriduman link=topic=70888.msg813564#msg813564 date=1387566502' Alıntı:
kış aylarında bahce traktleriyle güzel olmuyor alacan jd r serisinden birtane otamatik vitez açacan kilimayı takacan güzel bir mp3 sonra türkiyeyi gez kılıfda yakışmış ama o ayna ilerde hiç olmamamış

hele geçen hafta soğuklarda odun-kömür çektik seralara mahvetti :/ keşke elde avuçta olsa da sırf hale sebze-meyve çekmek için bi kabinli yada kamyonet alsam abi ama günümüz ekonomisinde 2 traktör bile lükse kaçıyor bazen...:/ ayna mecburiyetten orda abi ya ropsu indirince sökmek istemedim iyi kötü sollayanı görmede çok fayda sağlıyor arkaya dönüp bakmak çok yorucu ve dikkat dağıtıcı oluyor :)

kubilay07 link=topic=70888.msg813571#msg813571 date=1387566967' Alıntı:
hele geçen hafta soğuklarda odun-kömür çektik seralara mahvetti :/ keşke elde avuçta olsa da sırf hale sebze-meyve çekmek için bi kabinli yada kamyonet alsam abi ama günümüz ekonomisinde 2 traktör bile lükse kaçıyor bazen...:/ ayna mecburiyetten orda abi ya ropsu indirince sökmek istemedim iyi kötü sollayanı görmede çok fayda sağlıyor arkaya dönüp bakmak çok yorucu ve dikkat dağıtıcı oluyor :)
bizde eski 165 vardı komşuda kışın kabin takıyordu baharda söküyordu aslında bu bahçe tipleri içinde kilama olmasada bir seyyar kabinli üretseler çok hoş olur en azından direksiyon tuttukmu elimiz dizkapağımız üşümez kabinin içine sonradab uydurmasyon bir ufo takardık hem motorun ısınmasına gerek kalmadan ısınırdık oho-*s :D

zehriduman link=topic=70888.msg813574#msg813574 date=1387567362' Alıntı:
bizde eski 165 vardı komşuda kışın kabin takıyordu baharda söküyordu aslında bu bahçe tipleri içinde kilama olmasada bir seyyar kabinli üretseler çok hoş olur en azından direksiyon tuttukmu elimiz dizkapağımız üşümez kabinin içine sonradab uydurmasyon bir ufo takardık hem motorun ısınmasına gerek kalmadan ısınırdık oho-*s :D

:) kabin değilde rops ile bağlantılı üste bir tente ve öne cam tarzı bişeyler düşünüyorum yanlar şeffat tentelerden olacak şekilde abi en azından yağmurda ve soğukta bi yere giderken ıslanma ve soğuk çarpmasına karşı korunaklı olur :S içinede küçük bi ufo oho-*s :D

kubilay07 link=topic=70888.msg813576#msg813576 date=1387567615' Alıntı:
:) kabin değilde rops ile bağlantılı üste bir tente ve öne cam tarzı bişeyler düşünüyorum yanlar şeffat tentelerden olacak şekilde abi en azından yağmurda ve soğukta bi yere giderken ıslanma ve soğuk çarpmasına karşı korunaklı olur :S içinede küçük bi ufo oho-*s :D
öyle makinanın şeklini bozarsın burda o dediğin şekili çöpcüler çapa makinalarına veriyorlar kabin üreten firmalarla görüşülse yaparlar ama 5 bin tlden fazla para gider ben soğuk havalarda kar maskesi takıyorum öle gidiyorum :)oho-*s

zehriduman link=topic=70888.msg813593#msg813593 date=1387568605' Alıntı:
öyle makinanın şeklini bozarsın burda o dediğin şekili çöpcüler çapa makinalarına veriyorlar kabin üreten firmalarla görüşülse yaparlar ama 5 bin tlden fazla para gider ben soğuk havalarda kar maskesi takıyorum öle gidiyorum :)oho-*s

şekil bozulur haliyle :) ben motorsiklette kullandığım kaskı takıyorum kesin çözüm kafam üşüdü diyeni görmedim bugüne kadar tavsiye ederim oho-*s :D allahtan buralar o kadar soğuk değilde çok rezil olmuyoruz :)

atılgan aysul link=topic=70888.msg813598#msg813598 date=1387568846' Alıntı:
güzel paylaşım ,çiftçekerde yükse devirde kullanma 2kaplumbağa üstü zararlıdır.

teşekkürler önerinizi dikkate alacağım :)

omerfarukkoc link=topic=70888.msg813602#msg813602 date=1387568890' Alıntı:
Güzel Paylaşım Bilader ;) Soğuk Olmuyor mu Böyle ? Kolay Gelsin, Rops Konusundaki Önerilere Bende Katılıyorum, Dikkat Et ;)

Saolasın Bilader :) Biraz Oluyor Ama Burası Çok Soğuk Değil İdare Ediyoruz çok Soğuklarda Kalın Giyinip Kask Takıyorum Kafaya Öyle çözüyorum işi :D

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=70888.msg813608#msg813608 date=1387569134' Alıntı:
Kubi donacan..:)
Guzel çekim. .

Her Şey Trakkulüp İçin Abi :) bi rtc olamasakta 'nokia'nın elverdiği kadar çekiyoruz:)