Trakkulüp Trakya 1. Kış buluşması

Ynt: Trakkulüp Trakya 1. Kış buluşması

nailyetek link=topic=70889.msg813934#msg813934 date=1387645719' Alıntı:
Güzel bir buluşma ve tanışma olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler, darısı daha kapsamlılara İnşallah.
nail abi senin kraldan, ama tokmakçı kabinli 285 gördük, 9600 saatte anahtar degmemiş, konuyu takip et resimler Erkanda. ;)

nailyetek link=topic=70889.msg813934#msg813934 date=1387645719' Alıntı:
Güzel bir buluşma ve tanışma olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler, darısı daha kapsamlılara İnşallah.

Teşekkürler Nail abi,
Bu zaten Trakkulüp kurucular ve organizasyon kurulu buluşması oldu.
Bundan sonra inşallah güzel organizasyonlara imza atacağız.
Tadı damağımızda kaldı , buluşmadan önce geçtiğimiz dönemlerde konuştuk , tartıştık fakat bir türlü son hamle gelmemişti.
Ani ve hızlı bir karar ile bu organizasyonu yaptık , spontane ve ani gelişimesine rağmen hakikaten güzel oldu.
En sevindirici yanları , Allah ' a şükür kazasız belasız evimize ulaştık , yoğun sis bizi epeyce korkuttu.
Sonra Berk ' in çizellerde kırık dökme olmadı , buda çok güzeldi. :):)
Sonra Trakkulüp ün adı kötüye çıkmıştı zaten , bu adamlar gittikleri yerde zarar yapıyorlar , ev sahibinin malzemelerini kırıyorlar vs diye. :):)
Bu yargıyı inşallah sildik.

nailyetek link=topic=70889.msg813944#msg813944 date=1387646381' Alıntı:
takipteyim zaten, ben Bartu yu kandırıp 398 ini alsam başka bişey istemiyorum.:D
Biz yolunu yaptık Mustafaya , ona işledik biraz.
Bakalım inşallah önümüzdeki günlerde bir kutu çikolata alıp istemeye gideriz 398 i , artık ondan haber bekeleyeceğiz , öle anidende gidilmez sanırım.
O haber vermezse bir dahaki buluşmada sende gelirsin çikolata ile , birde Tavşanlı leblebisi ile , beraberce isteriz 398 i , canlı parayı cebine koyarsan olur inşallah bu iş.
O iş olmazsa Berk ' in 285 i alırız sana , en azından model ve beygir yükseltmiş olursun.
Hayırlısı artık. :):)

Ufuk abi, Trakya ' daki güzel insanları buluşturacağım dedi sonunda yaptı. :) Tebrikler, fotoğraflarınızı heyecanla bekliyoruz. Gelen arkadaşlara bende ayriyeten teşekkür ediyorum, inşallah hep beraber daha büyük organizasyonlarda buluşuruz. Şimdiden bunun planlamasını yapmaya başladık.

Mustaf-a link=topic=70889.msg813958#msg813958 date=1387646919' Alıntı:
Ufuk abi, Trakya ' daki güzel insanları buluşturacağım dedi sonunda yaptı. :) Tebrikler, fotoğraflarınızı heyecanla bekliyoruz. Gelen arkadaşlara bende ayriyeten teşekkür ediyorum, inşallah hep beraber daha büyük organizasyonlarda buluşuruz. Şimdiden bunun planlamasını yapmaya başladık.
Rica ederim , bizde bu ortamı ve siteyi bize sağlayanlara teşekkür ediyoruz.
Konunun sabitlenmesi için senden yardım alabilir miyiz?

Buradan Berk Özyurt ve babasına gösterdikleri sıcak ilgiden ve evsahipliğinden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Bir diğer ev sahibimiz Bartu nickli mustafa abiye de teşekkürler. işlerinden dolayı ayrılmak zorunda kaldı. kendisine de teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Güzel bi buluşma olmuş anlaşılan araziye filan çıkılmış artık devamı gelir trakya buluşmalarınıda geleneksel hale getirirsiniz burada bu güzel ortamı sunan tüm trakkulup ailesine teşekkürler iyiki varsın trakkulup

bugün çok sevgili kardeşlerimle abilerimle tanışmaya fırsat bulduysam, bu Trakkulup sayesindedir. Trakkulup bir aile, gittikçe büyüyen bir aile. daha ayrılmadan bir sonrakini ne zaman yaparız diye konuştuk o derece yani :D

GÜRKAN link=topic=70889.msg813995#msg813995 date=1387649305' Alıntı:
bugün çok sevgili kardeşlerimle abilerimle tanışmaya fırsat bulduysam, bu Trakkulup sayesindedir. Trakkulup bir aile, gittikçe büyüyen bir aile. daha ayrılmadan bir sonrakini ne zaman yaparız diye konuştuk o derece yani :D

Trakya marmara bölgesi için ulasimi çok avantajli bir yer hocam, ne zaman yaparsaniz gelmeye calisirim. Buna katilamadim gerçekten içimde kaldi, yalniz çok cabuk karar vermişsiniz 1 hafta falan once haber verseydiniz daha iyi olurdu bence. Hepinizin ellerine ayaklarina, temiz kalplerinde saglik.

Bugün çok güzel vakit geçirdim.Hava keşke erken kararmasaydı.Öncelikle Ufuk abi başta olmak üzere gelen arkadaşlarıma sonra trakkulüpe teşekkürlerimi sunarım birbirinden değerli insanlarla tanışma imkanım oldu.En kısa sürede tekrar biraraya geliriz inş.Havalar ısındığında ev sahipliği yapabilirim.Siz yeterki gelin. :)