Trakkulüp Trakya 1. Kış buluşması

Değerli Trakyalı Trakkulüp üyeleri,

Daha önceden buluşma ile ilgili konu açıp üzerinde konuştuk. Fakat bazı noktaların netleşmemesi sebebiyle tam olarak netleştirip buluşamadık.
Fakat bu aylak günleri değerlendirmek lazım , günler hızla geçiyor. Çok fazla üzerine düşününce , çok fazla plan yapınca karar almak zorlaşıyor.
Lafı daha fazla uzatmadan konuya getireyim , Yarın Trakyanın merkezi sayılacak bir nokta olan Büyük Karıştıranda toplanmaya ne dersiniz?
Beraberce meşhur köftesinden yeriz buranın , sonrasındada uygun bir kahve tarzı bir mekan bulup laflarız. Zaten günler kısa çok zamanımız çok yok. Bana eşlik edecek 2-3 kişi bile olsa buluşmaya varım , başbaşa verip gelecekte yapılacak büyük Trakya buluşmalarını konuşuruz , kararlar alır ve tanışmış oluruz. Belki böyle ani ve spontane gelişmesi daha iyi olur hepimiz için. Yarın Büyük Karıştırana bekliyorum. Gelecek arkadaşlar mesaj atıp haber versinler.
Kalın sağlıcakla.

Ynt: Trakkulüp Trakya 1. Kış buluşması

Saat 11:00 , büyükkarıştıran girişindeki benzinlikte buluşalım , ordan nereye geçeceğimize karar veririz , cep telefonumu özelden yolluyorum sizlere.