motorlu testere yardım??

s.a arkadaşlar sizlerden bilgisi olan hakkında bilgi almak istiyorum bnm amcam geçen yıllarda seyyar satıcılardan bi motorlu testere almış getirdi bi kez kullanmadan ilk denemede motor agac keserken stop etti ve oylece duruyodu sımdı ben onu onarmak istedim zencir ayarını falan yaptım benzin yerine benzinini yag yerine yagını kattım ve çalıştırmaya denedim karbirator u kapatan mı ne bi cubuk var onu kapatırsan çalıştırmaya çalıştıgında çalışıyor 3-5 saniye sonra ise kendiliginden stop ediyor karbirator açıkken çalıştıramadım gaz veriyorum yemiyor. sizce sorun nedendir bu arada marka olarak sthil yazıyo fakat büyük ihtimalle çakma :) idarelik kullanmak için yapabilirsem şansına olacak bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum :) anlş-*s anlş-*s

Ynt: motorlu testere yardım??

simsekk41 link=topic=70911.msg813837#msg813837 date=1387638729' Alıntı:
yanda iki adet avans vidası var L yazar birinde H L yazanı yarım tur gevşet eher çalıştınında gaza bastığında boğuluyora H yazanı da yarım - bir tur gevşet
baktım testereye yanda h l t diye 3 harf var fakat orada vida yok ve yanlarında ayar vidası da yok.

Abi En Baş Servisi Ve Kalitesi İyi Olanından Almaya Bak... Her Reklama Güvenme.. O OLEOMAX Marka Biz Aldık Geçen Sene. İlk Aldığında Süper Hiçbir Sıkıntısı Yok.. Sonra Hafiften Başlıyor Arızalar... Servis De Kötü Eskişehirdeki... Şimdi Zincir Az Birşeyde Fırlıyor.. Servis Diyorki Kullanıcı Hatası.. Lan Biz Motora Ne Yapıcazki Hata Olsun.. Altı Üstü 2 Çırpı Odun Keisyoz Kışa Girerken O Kadar. O Yüzden Ucuz Aldıkça Bi Tarafına Kaçar.. Daha Çok Masraf.. Ama Daha İsmi Çkmış Ve Garantisi Sağlam Olan Bir Marka Al Derim..

bilal tıraşçı link=topic=70911.msg813879#msg813879 date=1387642432' Alıntı:
Abi En Baş Servisi Ve Kalitesi İyi Olanından Almaya Bak... Her Reklama Güvenme.. O OLEOMAX Marka Biz Aldık Geçen Sene. İlk Aldığında Süper Hiçbir Sıkıntısı Yok.. Sonra Hafiften Başlıyor Arızalar... Servis De Kötü Eskişehirdeki... Şimdi Zincir Az Birşeyde Fırlıyor.. Servis Diyorki Kullanıcı Hatası.. Lan Biz Motora Ne Yapıcazki Hata Olsun.. Altı Üstü 2 Çırpı Odun Keisyoz Kışa Girerken O Kadar. O Yüzden Ucuz Aldıkça Bi Tarafına Kaçar.. Daha Çok Masraf.. Ama Daha İsmi Çkmış Ve Garantisi Sağlam Olan Bir Marka Al Derim..
amcam almis ilk denemede oyle oldu atti gitti oda yapilirsa kullanirim yoksa motorlu testerelik pek isim yok