Şahinoğulları 14' 6'lı Tam Otomatik Pulluk Denemesi

Ynt: şahinoğulları 6 LI 14 lü tam otomatik pulluk

Murat, Sedat, Mehmet Beyler elinize sağlık çok güzel bir pulluk olmuş.
Tarım sektöründe imalatçı açığı olan Kayseri ' mizi Temsil ettiğinizi unutmadan daha nice güzel çalışmalar yapmanızı dilerim.

saruhan1975 link=topic=70949.msg814430#msg814430 date=1387731131' Alıntı:
Murat, Sedat, Mehmet Beyler elinize saðlýk çok güzel bir pulluk olmuþ.
Tarým sektöründe imalatçý açýðý olan Kayseri ' mizi Temsil ettiðinizi unutmadan daha nice güzel çalýþmalar yapmanýzý dilerim.
saruhan1975 link=topic=70949.msg814430#msg814430 date=1387731131' Alıntı:
Murat, Sedat, Mehmet Beyler elinize saðlýk çok güzel bir pulluk olmuþ.
Tarým sektöründe imalatçý açýðý olan Kayseri ' mizi Temsil ettiðinizi unutmadan daha nice güzel çalýþmalar yapmanýzý dilerim.
teşekkür ederim selim hocam bu büyük ve kaliteli ççalışmaları desteğini esirgemeyen ciftciler sayesinde yaptık ALLAH ın izniyle daha güzel iş ve paylaşımlarla görüsmek üzere şahinoğulları

enesyasin link=topic=70949.msg817244#msg817244 date=1388144844' Alıntı:
güzel paylaþým. peki serii gidilirse kýrýlma bükülme olasýlýðý varmý :S
merhaba enes yasin tam otomatik pulluklar sürüm kolaylığı vardır diğerlerine göre ve engellerle karsilastiginda motoru tutmaz arti kulaklarin kavramasida kolay ve rahat bi surum sagligiyor

olağan olmayan ve hatta bir çok çiftçinin rastlayamayacagi bi tarla diye biliyom ama aklimi karistirdin yarin bi bakim kup falan varmi
UÖZKAN.77 link=topic=70949.msg818221#msg818221 date=1388264683' Alıntı:
Tebrikler, başarılar..
cok tesekkur ederim size de bunlari duymak bizi daha buyuk veguclu gelecege bskmazi sagliyor

ne güzel bir tarlaymış öle bir an sandım benim tarlamı sürüyorlar :) bu yayalı sistem pulluk ve kültüvatörler iyi oluyor ama çok derine batırdınmı yaylar geriye kaçıyor isdediğimiz verimi alamıyoruz taşlı yerler iyi oluyor sert topraklar için iyi olmuyor

zehriduman link=topic=70949.msg818475#msg818475 date=1388331340' Alıntı:
ne güzel bir tarlaymış öle bir an sandım benim tarlamı sürüyorlar :) bu yayalı sistem pulluk ve kültüvatörler iyi oluyor ama çok derine batırdınmı yaylar geriye kaçıyor isdediğimiz verimi alamıyoruz taşlı yerler iyi oluyor sert topraklar için iyi olmuyor
Videoyu izlediğimde benim de aklıma bu gelmişti. Sertlik ayarı olsa şahane olur. Ayrıca hareket eden kısımdaki sabit tutan pimin bağlantı noktaları aşınırsa pulluk sağa sola oynamaya başlayabilir.

keltaşlı link=topic=70949.msg818489#msg818489 date=1388333298' Alıntı:
Videoyu izlediğimde benim de aklıma bu gelmişti. Sertlik ayarı olsa şahane olur. Ayrıca hareket eden kısımdaki sabit tutan pimin bağlantı noktaları aşınırsa pulluk sağa sola oynamaya başlayabilir.
dediğin gibi sertik ayarı olması lazım bizim burda külüvatörlerde kullanıyorlar bakımları zamanında yapmıyanlar kültüvatör yayı fırlıyo direk adamın beynine geliyor kurşundna daha hızlı gidiyor bu pulluğun bir değişiğini j nin arkasına takmışlardı onukisi daha hoşuma gitti bende traktörümü değiştirirsem böyle bir yaylı pulluk almayı düşünüyorum benim 4 lü herene kırılıyo ağaç köklerine ve taşa takılmakdan dolayı