case jxpro 110 la ünlü ;)

Ynt: case jxpro 110 la ünlü ;)

eyvallah arkadslar ya bu tel boyle kaydedcgını bılsem cekmezdım zaten telefonda ızlerken sorun yoktra pcde kotu oldu benım telefonla cekıcem artık yada sızın ıcın kameramla bı arkdas alcam cekcem yanıma cekım yapıcam .. gercekten yerde tavında ama soyle dıyım hemen hemen serı bırle rolantıde ıstop etmeden cekıo denedım . ve hesaplama yaptım-bu tarla 17 dönum ve cok zıkzaklı yaktıgı yakıtta 55 60 tl arası bısey olması lazım neyse babam da bukonuda hemfıkır gercekten yakıtından asırı memnunum dıo .. bızım potıngerler 24 lu 80 dönum yerde %40 oranında depoyu dusuruo depada 110 lıtre yaklasık bır gunde 130 dönum yer ekıoz ve kesınlıkle yarı depo yakmadı + lalapaşa bıze 20 km gıt gel 40 km tas catlasın burdakı mesafedede (gıderken 15 ton yuklu gelırken boş römrk) 40 tlyı gecmıo yakıtı denedık..

Ynt: case jxpro 110 la ünlü ;)

hmm anladım pıstonluyu tavsıye edrım gercekten cok guzel bızımkının ustunde geldı orjın cook ıyı ya + 6 tane hıdrolık cıkısı yapmıslar engelde degıl bıze ve gercekten cok rahatlık + yardımcı kaldırıcı pıston koymuslar