Arkadaşlar Erkunt 8o mi Same explorer 75 mi (ikiside 2006 model)

Ynt: Arkadaşlar Erkunt 8o mi Same explorer 75 mi (ikiside 2006 model)

atle essegi karsılastırmak gibi bişey olmuş.tabiki same ama saatlerıne bı bak nasıl işlerde çalışmışlar.motorun genel görünümüne bak.sonra karar senın

ikiside aynı temizlikteyse bir sıkıntısı yoksa kesinlikle Same derim. yakıttanda konfordan da sıkıntın olmaz. bizim 95lik same mf265ten az yakıyor sen düşün..

Yaşadığın yerde samenin servisi var mı? same 2. Elde pek de tutulmayan bir traktör.Erkuntun 2.el piyasası daha canlıdır.bir de erkuntun servisi daha yaygın.benim kararımca erkunt daha iyi ancak karar senin...

benim bildiğime göre Balıkesirde yapılıyor Same traktörler erkunt kullanmadığım için onun hakkında yorum yapamam ama Samede bulunan tekneloji erkuntta yok diye biliyorum

eyerki erkunt tercih edeceksen 2012 modelden aşşağısını terih etme çünkü erkunt bu dönemlerde ürettiği motorlarda çok sıkıntı ve parça sorunu çıkardı eyerki 2006 alacaksanda same same her konuda erkuntu bastırır çekişide konforuda bir türk firması daha yabancı firmalarla kıyaslanacak bir traktör üretmedi malesef

nasıl same çekişte daha iyi yaa!!! neye dayanarak söylüyosunuz crono 70 vardı bende. john deere 5055 e çekişmede yenildi. çok hafif bi traktör o nedenle çekişli gibi görünüyo ama alakası yok 5 ton yükle bayır aşağı bi inin ne demek istediğimi anlarsınız bırak rekabet etmeyi erkuntun yanına bile konulmaz 4 yıl kullandık kötülemek değil amacım ama bunları gördüğüm için söylüyorum ayrıca 1 tane ön aks civatasını bile yurtdışından getittirdik hasat ortasında 1 ay bekledik yok gemide yok kargoda falan filan ayrıca 2 defa conta yaktı kesinlikle tavsiye etmem biz çok pişman olduk sıfır traktör contamı yakar kardeşim hemde 2 defa. tek iyi yönü yolda iyi gidiyodu ama tarlada ağır işlerde iyi değil ufak işlerde manevra kabiliyeti çok iyiydi sadece.

umut. link=topic=70970.msg830230#msg830230 date=1390120671' Alıntı:
nasıl same çekişte daha iyi yaa!!! neye dayanarak söylüyosunuz crono 70 vardı bende. john deere 5055 e çekişmede yenildi. çok hafif bi traktör o nedenle çekişli gibi görünüyo ama alakası yok 5 ton yükle bayır aşağı bi inin ne demek istediğimi anlarsınız bırak rekabet etmeyi erkuntun yanına bile konulmaz 4 yıl kullandık kötülemek değil amacım ama bunları gördüğüm için söylüyorum ayrıca 1 tane ön aks civatasını bile yurtdışından getittirdik hasat ortasında 1 ay bekledik yok gemide yok kargoda falan filan ayrıca 2 defa conta yaktı kesinlikle tavsiye etmem biz çok pişman olduk sıfır traktör contamı yakar kardeşim hemde 2 defa. tek iyi yönü yolda iyi gidiyodu ama tarlada ağır işlerde iyi değil ufak işlerde manevra kabiliyeti çok iyiydi sadece.
sameden memnun olmayan seni gördüm evet parça sıkıntısı var çekişi güzel bence bizim burdaha tiger 70 lik 4w kulananlar var adam memnun vede daha parç bozmadı ve kırılmadı yakmadıda