Polis beni tehtid ediyor

Bugün saat 15.40 sularinda polis memuru arayıp hakaret ve tehtid etti ne yapmalıyım arkadaşlar sizede bi danışayim dedim yarın ilçe emniyetiyle konuşmayı düşünüyorum ama elimde kanıt yok yardımcı olun arkadaşlar

Ynt: Polis beni tehtid ediyor

O ne demek olurki suç işlemiş o terbiyesiz.
halkı tehdit etmekte nereden çıktı..
git hemen savcılıga..
ver telefon konuşma saatini ifade olarak çıksın herşey ortaya...
kim kimi korkutuyormuş anlasın...
durma git savcılık......

cesur631 link=topic=71021.msg816113#msg816113 date=1387986053' Alıntı:
Adamı tanıyorum ama o beni tanımıyor da tehtid ve ağıza alınmicak sözler söyledi
...

ayrıca bence o polis değildir ..polis öyle bişi yapmaz kardeşim iyi araştırın bu başkasıdır ..
senin yapacağın iş gidip savcılığa başvurmak ...,
yoksa ezerler arada dikkat et. kardeşim..

cesur631 link=topic=71021.msg816104#msg816104 date=1387985529' Alıntı:
Bugün saat 15.40 sularinda polis memuru arayıp hakaret ve tehtid etti ne yapmalıyım arkadaşlar sizede bi danışayim dedim yarın ilçe emniyetiyle konuşmayı düşünüyorum ama elimde kanıt yok yardımcı olun arkadaşlar
Daha önceden polisle ilişkili bir durum olmadığı kesinse, Dolandırıcılar ağa düşürmek için zemin hazırlıyor olabilir. Bencede çözüm savcılık.

üsame link=topic=71021.msg816126#msg816126 date=1387986791' Alıntı:
Daha önceden polisle ilişkili bir durum olmadığı kesinse, Dolandırıcılar ağa düşürmek için zemin hazırlıyor olabilir. Bencede çözüm savcılık.

aynen abi bencede zemin hazırlıyorlar....abi dikkatli ol

TCK we CMUK açısından arkadaşlar biri ile hertürlü kawgayı edin ama asla asla ama asla tehdit etmeyin tehdit ciddi bir suçtur....

Eş dost hısım akraba bile olsa asla tehdit etmeyin bunu prensib edinin...

Başıma geldi tehdit eden 5 yıl ceza aldı...Oradan biliyorum...

Arkadaş Cumhuriyet sawcılığı kalemine gidip bir dilekçe werecek, gerekirse nöbetci sawcı şikayetciyi çağıracak izahat ifade alacak, orada ondan sonrası mahkeme...

Mahkemeye muhakkak ama muhakkak awukatınız olmasa bile kendiniz katılın...Katılmazsanız hakkınız gider...

polis ne zamandan beri vatandaş tehdit etmeye başlamış???

arayan ya polis değil(dolandırıcı vs. olabilir zemin hazırlama açısından) yada bir iş var bu işte.olayı savcılık çözer gibi duruyor hiç üşenmeyin gidin savcılığa verin dilekçenizi aynı gün içinde sonuca bağlanan dilekçeler oluyor şahit oldum...

büyük bi konu bana göre arayan kişi polis mi eğer polisse gerçekten senimi aramak istedi polis se ve aranızda bi husumet mi war yoksa poliste bi sıkıntımı war haraç mi istiyor herşey olabilir baglı oldugun emniyet müdürlüğüne gidiyorsun gerekirse o polislle bile yuzyuze görüşyorsun kimseden korkmayın bişey olmaz devletin savcısı polisi war her önune gelene pabuç bırakmayın..
cok zorlarsa git bimere şikayet fln edersin...