2014 KONYA TARIM FUARI KATILIM

FUARA NE ZAMAN KATILIRIM

• Kullanılan toplam oy
    138
  • Bu anket kapanacak: .

Ynt: 2014 KONYA TARIM FUARI KATILIM

Çağrı link=topic=71067.msg845373#msg845373 date=1392157699' Alıntı:
Fuar 27-31 mayıs gözüküyor abi.
Evet Hayvancılık Ve Tohum Harici 27-31 Mayıs Görünüyor...

Trakkulup Olarak Ufak Çaplı Bir Buluşma Yapılacaksa Ortak Gün Belirleyelim Ona Göre Katılalım Derim Ben...

KONYA TARIM 2014
Konya 12. Uluslararası Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı
27-31 mayıs tarihinde

KONYA HAYVANCILIK 2014
2. Hayvancılık Ekipmanları ve Süt Endüstrisi Fuarı
27 Şubat - 02 Mart 2014

KONYA TOHUM 2014
3. Tohum Teknolojileri, Bitki Besleme, Fidancılık, Bahçe Bitkileri, Zirai Mücadele, Sulama, Gübreleme ve Ekipmanları Fuarı
27 Şubat - 02 Mart 2014
Tarihler böyle arkadaşlar 29 şubata inşaatı nasıl bitirecekler bilmiyorum yoğun çalışma devam ediyor uzaktan gelenler için bu takvim sıkıntı olabilir ama iyi tarafı daha detaylı gezme fırsatı doğar.

Arkadaşlar ilk fuara (konya tohum,konya hayvancılık) 1 martta katılacağım İnşallah aynı tarihte fuarda olacak arkadaşlar site üyelerimiz varsa bu konu üzerinden iletişime geçip fuarda Trakkulup buluşması yapalım.

hepsi bir arada olsa güzel olacaktı ama vardır bir bildikleri deyip geçiyorum şubatta olan bölüm inşallah yağmurlu havalara denk gelmez
açıkçası uğraştığım tarım kolu dolayısıyla tohum ve hayvancılık bölümünde bana hitap eden bir şey bulabileceğimi düşünmediğimden mayıstakine katılırım gibi fakat DLG-ÖÇP tarla günleri de bu yıl 22-25 mayısta izmir/torbalıda düzenlenecek diye biliyorum 2si arasında tercih yapmam gerekecek gibi bir durum var hayırlısı bakalım işlerin durumuna göre her2sinede katılabilirim yada 1ini tercih edeceğim artık :)

Fuar perşembe günü başlıyor ben konya da oldum için Allah tan bisey olmazsa katilacam geleceklerle bi gün belirleyip görüşme ihtimalimiz var mı