Sticker'ıda Yapıştırvedik Gari..!!! :D

Bugün Sanayiye Doğru Bi Gittim Amacım Hem Traktörü Yıkatmak-Yağlatmak,Çamurlukları Branda İle Kaplatmak Ve Plakaları Taktırtmaktı Fakat Bir Kez Daha Anladım Memlekette Esnaf Kalmamış Yıkamacı Çok Kalabalıktı Araya Falan Sıkıştırıp Yağlatamasam Da Üstün Körü Kirini Tozunu Yıkattık Sıra Döşemeciye Geldi Fakat Bugün Hava Kapalı Diye Yapmadı Ne Alakaysa Artık Sanırım İşine Gelmedi Çalışmak Para Kazanmak Sıra Plaka Taktırmaya Geldi Arka Plakalık Hazır Olduğundan Hemen Deldirip Yerine Monteledik Ön Tarafta Plakalık Olmadığından Ön Ağırlıklara Monteli Birşey Yaptırmayı Düşünüyodum Oda Torna Tezgahı Dolu Diyerek Kibarca Şutladı Ben Biraz Sinirlenmiş Birazda Size Esnaf Diye İş Yaptıranı ... Diye Diye Merkeze Geldim Bi Reklamcıya Gittim Ve Trakkulüp Sticker ' ını Yaptırdım Sağolsunlar Kalabalık Olmasına Rağmen Küçük Ve Çetrefilli İş Diye Hiç Burun Kıvırmadılar Yaklaşık 15 Dakikada Yaptırdım 5 Adet Sticker İçin 20 Lira Ödedim Ve Eve Geldim Hemen Yapıştırdım Buyrun Fotoğraflar... :)

Geçen Gün Ki Domates Hasadından Kalmış Araya Kaynayıversin Dedim..

ensd.jpg

Ve Trakkulüp Sticker ' ı En Uygun Yerin Depoya Yapıştırmak Olacağını Düşündüm(Not:plaka Oraya Takılı Değil ;D)
Sticker Bas-kes Makina İle Yapılmadı Çift katmanlı Folyo Kesim Yapıldı
1.Katman Anahat Vermek İçin Beyaz Renk İle
2.Katman Kırmızı Folyodan Kesim
Sonra 2.Katmanı Beyaz Folyodan Kesilen Katmanın Üzerine Yapıştırıyolar Ve Bize Teslim Ediyorlar
Bizede Sticker ' ı Yapıştırmak Kalıyor Bas-keslerde Yaşanan Yıkandıkça Solma Sıkıntısı Yok Ve Daha Uzun Ömürlü....

63ju.jpg

Gayet Güzel Durdu

d8b0.jpg

Şimdi Dikkat Ettimde Bilgisayar maharetiyle yapıştırmış Gibi Durmuş :D

0y98.jpg

9pmb.jpg

Plakamızıda Dakıvedik Gari... ;D ;D

9wlb.jpg

Yatay Konumdaki Rops İçin Tepe Lambası Çalışmam 260 ' da İyi Duruyodu Bunda Bi Değişik Durdu ;D

e1ep.jpg

Ynt: Sticker'ıda Yapıştırvedik Gari..!!! :D

KamilAydın link=topic=71082.msg817355#msg817355 date=1388158660' Alıntı:
güzel olmuş eline sağlık daha ben yapıştırıcam bi türlü vakit bulamadım :))

saolasın kamil :) bende anca bu gün vakit bulabildim ne zamandır bilgisayara indirdim duruyodu senden de bekliyoruz bir fotoğraf :)

kobra47 link=topic=71082.msg817359#msg817359 date=1388158760' Alıntı:
Güzel paylaşım olmuş

teşekkürler :)

alper4u link=topic=71082.msg817362#msg817362 date=1388159447' Alıntı:
Güzel durmuş mazot sponsorum trakkulüp der gibi şety*-*

teşekkürler :) bu yönden hiç düşünmemiştim :D ben adminlere bu konuda bi pm atayım ;D ;D

nailyetek link=topic=71082.msg817365#msg817365 date=1388159555' Alıntı:
plakanın yeri iyiymiş.:) hayırlı olsun sticker, bende yapıştırdım.

saolasın abi :) bi an düşünmedim değil 3M bant ile oraya yapıştırsam mı diye ama sonra vazgeçtim bu fikirden :)
'kralda daha iyi durmuştur bu nede olsa fotojenik traktör facebookta filan kralla fotoğraf çektiren çektirene' :)

Oo Güzel Olmuş Kubilay, Eline Sağlık :) Bizim Hasan Gibi Sende de Var Galiba Motorun Sağına Soluna Bişeyler Yapma İşi :D

Bende Ona Gönderdim Sticker Ve Km/H png ' Lerini Bugün Basıcaktı Kendisi, Bakalım :)
Sömestır Da Bende Yapıştırırım :)

omerfarukkoc link=topic=71082.msg817373#msg817373 date=1388159909' Alıntı:
Oo Güzel Olmuş Kubilay, Eline Sağlık :) Bizim Hasan Gibi Sende de Var Galiba Motorun Sağına Soluna Bişeyler Yapma İşi :D

Bende Ona Gönderdim Sticker Ve Km/H png ' Lerini Bugün Basıcaktı Kendisi, Bakalım :)
Sömestır Da Bende Yapıştırırım :)

saolasın ömer :) hasan kim bu arada? :) Km/H pngsi demişsin sen ayrı bi çalışmamı yaptın? :)
TLA ' ya 30cm ' ye-40cm gibi bişeyler yapsan olur koca oğlanın üzerinde anca belli olur :D

kubilay07 link=topic=71082.msg817378#msg817378 date=1388160252' Alıntı:
saolasın ömer :) hasan kim bu arada? :) Km/H pngsi demişsin sen ayrı bi çalışmamı yaptın? :)
TLA ' ya 30cm ' ye-40cm gibi bişeyler yapsan olur koca oğlanın üzerinde anca belli olur :D
Hasan95Turhan Nickli Üye...
Traktörlerde Bulunan Km/H Yapıştırmaları Var ya Dün Gece Onlardan Yapmıstım Yanında da Trakkulup Stickerının ONG ' lerini Gönderdim Bastırması İçin ;)
Senin Bu Kaça Kaç Basım ? Bunun Boyutuna Göre Fikir Oluşsun da Ona Göre Bende TL-A ' ya Büyük Veya Küçük Bastırayım :)

omerfarukkoc link=topic=71082.msg817381#msg817381 date=1388160520' Alıntı:
Hasan95Turhan Nickli Üye...
Traktörlerde Bulunan Km/H Yapıştırmaları Var ya Dün Gece Onlardan Yapmıstım Yanında da Trakkulup Stickerının ONG ' lerini Gönderdim Bastırması İçin ;)
Senin Bu Kaça Kaç Basım ? Bunun Boyutuna Göre Fikir Oluşsun da Ona Göre Bende TL-A ' ya Büyük Veya Küçük Bastırayım :)

hımm şu arka camlara yapıştırılan km/h değilde d/dk yapsaydın iyi olurdu :)
bu 15cm-25cm ölçülerinde sana tavsiyem kısa kenarını ayarlaman uzun kenarını program kendisi ayarlıyor böylece şekilde basıklık filan olmuyor :)

kubilay07 link=topic=71082.msg817368#msg817368 date=1388159763' Alıntı:
teşekkürler :) bu yönden hiç düşünmemiştim :D ben adminlere bu konuda bi pm atayım ;D ;D

saolasın abi :) bi an düşünmedim değil 3M bant ile oraya yapıştırsam mı diye ama sonra vazgeçtim bu fikirden :)
'kralda daha iyi durmuştur bu nede olsa fotojenik traktör facebookta filan kralla fotoğraf çektiren çektirene' :)
kral bu, izolaband yapıştırsan yakışıyor keretaya.:D

doganbey1 link=topic=71082.msg817384#msg817384 date=1388161069' Alıntı:
:D güzel olmuş Kubilay

teşekkürler :)

nailyetek link=topic=71082.msg817386#msg817386 date=1388161098' Alıntı:
kral bu, izolaband yapıştırsan yakışıyor keretaya.:D

kimisi sonradan ameliyatla fotojenik olur kimisi foto-modellik için yaratılır kral 2.kategoriye dahildir benim gözümde ve bu yüzdendir ki egosu yüksek hep isyan ediyor :)