!!ESKİŞEHİR TRAKKULÜP BULUŞMASI.. 11 OCAK 2014!!

Hayırlı Günler Arkadaşlar..
Geçen ki Ankara Buluşmasından Sonra Trakya ' da da Buluşmalar Oldu..
Bizde Dedik ki (aksaklı) nickli Metehan İle Birlikte Eskişehir ' deki Arkadaşlarla Ve Başka Gelebileceklerle de Küçük Bir Buluşma Yapalım Dedik..
Eskişehir ' deki Arkadaşlarla Teker Teker Ulaşmak Yerine Böyle Bir Konu Açalım Dedim..
Sadece Eskişehir Değil Başka Yerlerden de Gelenler Olabilir..

Öncelikle Maalesef Evlerde Yapamayacağız.. Kafe Tarzı Öyle Fazla Gürültülü Olmayan Bir Alanda Amaç Buluşup Sohbet Muhabbet Etmek..
Daha Tarihi Belli Değil Ama Gün Olarak Kafamızda Bir Cumartesi Günü Var Eğer Sizlerde Uygun Görürseniz Hep Birlikte Tarihi Ve Ne Yapacaklarımızı Belirleriz....
Görüşlerinizi Bekliyoruz.. ;)

Ynt: !!! ESKİŞEHİR TRAKKULÜP BULUŞMASI.!!!

doganbey1 link=topic=71104.msg817985#msg817985 date=1388253418' Alıntı:
Tarih ayarlanırsa neden olmasın. Ama Eskişehirde bize uyacak bir kafe varmı :D Onun yerine başka ortamlar olsa daha güzel olur.
Abi Cafe Çok Buluruz.. Başka Türlü Aklımıza Gelmedi.. Belki Köyede Gideriz :D Ama Motorları Denemek Gibiğ Bişi Olamaz Çünkü Arazilerin Hepsi Ekildi.. Ama Zaten Geleceğimiz Güne Ben Bir Kafe Biliyorum Rezervasyon La Kapatırız..

bülent26 link=topic=71104.msg818449#msg818449 date=1388326543' Alıntı:

By_eSeS link=topic=71104.msg818458#msg818458 date=1388329644' Alıntı:
tarih belli olduğunda işim olmazsa katılmak isterim...

Tamam Abi Ne Demek.. Eğer Siteye Fazla Giremiyorsanız Telefon Numaralarınızı Özelime Atabilirsiniz.. Lütfen Konuyu Burdan Sürekli Takipte Olun..

Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar..
Demin aksaklı(metehan) ile Görüştük Konuştuk..
Buluşma Günü 11 Ocak Cumartesi Veya 18 Ocak Cumartesi Olacak..
Şehir Dışından Gelecek Olan Arkadaşlara Göre Ayarlamaya Çalışıyoruz..
Dediğim Gibi 11 Ocak Şu Anda En Uygun Gibi Gözüküyor.. :)

atılgan aysul link=topic=71104.msg821750#msg821750 date=1388852857' Alıntı:
nerde ve kaç kişi olduk :)
abi 3 kisi ender, aksakli ve ben agirlicaz.. .d su anda 7 kisi gozukuyoruz ama nail abi gelirse kamillerde gelebilir.. bide simdilik programda en bas sabahtan bi cugborekciye gideriz diye dusunduk.. sonrada bir cafeye gideriz.. muhabbet sohbet derken baya guzel gecer... istege gore o gun dahada gezeriz :) heleki gelecekler belli olsun.. ama su anda kesin gelecekler eskisehirliler 6-7 kisiyiz..