Lamborghini Gallardo....

Ynt: Lamborghini Gallardo....

diablo sv ile çok ilginç bir anım var paylaşmak istiyorum....

geçen sene ağustos ayında t.dag barbaros limanında bizim gemiye kamyonları yükleyip erdek limanına geçicektik neyse kamyonları gemiye almaya başladık biraz da kamyonlara olan ilgimden en arkada duran amerikan mack marka uzun burun 2 tane tır gözüme çarptı onlar sıranın en sonundaydı bizim gemiye binmeleri için pek şansları yoktu çünkü gemi dolmak üzereydi yaklaşık 5-6 tane kamyonluk yer vardı ve yaklaşık 20 kamyonluk sıranın en sonundaydılar neyse bende üzülüyordum bu kamyonları inceleyemiyeciğim için 10 dk sonra siyah bir bmw geldi içinden inen 2 tane takım elbiseli adam bizim yazıhaneye girdi içeride bişeyler konuştular sonra babam geldi bana dedi 3 kamyonluk yer kalınca en arkadaki iki tırı alırsın dedi çünkü iki tır 3 kamyonluk yeri kaplıyacaktı...Neyse ben çağırdım tırları dorseleri görünce daha bi heyecanlandım çünkü beyaz dorsenin üzeirnde bir adet diablo sv resmi içimden allah allah ne iş dedim neyse iki tır gemiye bindi bizde hareket ettik...Geminin makine dairesinde bir işim vardı onu hallettim tam çıktım makine dairesinden o bahsettiğim tırın bir tanesinin dorsesinin kapısı hafif aralık ve içeriden motor sesleri geliyordu inanamadım önce daha sonra kapının aralığından baktığımda bir adet diablo sv motor kısmı açık bir kişi aracın içinde diğer kişi ise aracın motoruna bağladığı pc ile ölçümler yapıyordu ... Daha sonra beni gördüler içlerinden bir tanesi geldi yanıma bakmak yasak falan dedi bende biraz yalvardım zar zor soktular içeri beni orada adamlarla muhabbet ettim biraz adamlar aracı izmir fuarına götürüyorlarmış onun için son ayarlamaları yapıyorlarmış...
işte benm de böyle bir anım arkadaşlar ...