2013 Hububat Destekleri Hesaba Yatmış

Arkadaşlar sizlere güzel bir yeni yıl müjdesi vereyim.Hububat(bizim buğday) fark ödemeleri olan kg başına 5 kuruş banka hesabına yatmış biraz evel çektim.Banka kesintisi Tekirdağ merkez için %4 yapmışlar.Hesabınızı kontrol edin.Güle güle harcayın :)

Ynt: 2013 Hububat Destekleri Hesaba Yatmış

şuan sadece tc kimlik no sonu 0 olan yatmış ilerleyen günlerdede diğerleri yatacak artık bozdurur bozdurur harcarız :) anlamadığım konu şuan faiz %7-8 ike bunlar peşin rakamdan %4 kesinti yapıyor neyin kesintisi bu insan sinir oluyor

Doğrudur Arkadaşlar Ben Yanılmışım... cep ' lere millet vekilleri tarafından destekleme paraları hesaplarınıza aktarılmıştır diye mesaj geliyor ama hangi hesaba !!! noo-*-s ben şimdiden herkeze mutlu yıllar diliyorum.

parasını güzel günlerde yemeniz dileğiyle.
valla helal olsun sizin oranın il tarım müdürlüğündeki memurlara ,demekki hemen işleme almışlar ve yatmış paralar.
ben vereli 2 aydan fazla oldu daha askı ne yok.
kesinti oranlarınıda daha önceki açtığımız konuda paylaşırsanız ,bilgi amaçlı iyi olur arkadaşlar.

Yanlış biliyorsunuz arkadaşlar 0-9 arası bütün rakamlar wardır, check dijit algoritması farklıdır sadece...

Mesela bir rakamdan geriye doğru bütün rakamlara gidebilirsiniz, mantık şudur kafadan TC kimlik numarası üretilmesini engellemek....

alper4u link=topic=71156.msg819107#msg819107 date=1388417392' Alıntı:
Arkadaşlar sizlere güzel bir yeni yıl müjdesi vereyim.Hububat(bizim buğday) fark ödemeleri olan kg başına 5 kuruş banka hesabına yatmış biraz evel çektim.Banka kesintisi Tekirdağ merkez için %4 yapmışlar.Hesabınızı kontrol edin.Güle güle harcayın :)
harca harca bitmez Alper tam yılbaşı üzeri ilaç ilaç :)