new holland tn 95f

s.a arkadaşlar new holland tn95 f bahce traktro almak istiyorum bu traktor hakkında bilgisi olan varsa kullanucılarından yorum alabilirmiyim yedek parca da sıkıntı yaşarmıyım kronık sorunları varmı yakıt durumu nsaıl bide 2005 model kaca alınsa iyi olur şimdiden cok teşekkür ederim :S

Ynt: new holland tn 95f

topragım avrupa da sanki gözüme mersedes gibi görünüyor 8 yıllık traktör baktıgım model tn 95 f bilmiyorum alsak mı almaasak mı 40 bin diyor galerici 50 bine yerli traktor alınır sıfır ama kararsıszım

tn 95 f yerli degil zaten avrupa topragım sıfırını sordum 120 milyar diyolar sıfırı cok pahalı 2005ide 40 bine verecekler ama işte 8000saatte alınımı acaba yada 50ye yerli bir sıfır mı alayaım

walla bizde geçen sene aldık tn75n modelini hemen hemen benzer özellikleri war süper dümenlemesi falan gerçekten süper ama saati fazla geldi 8000 saat gerçekten motor çalışmış biz 2300 saaattekini 38 aldık ve makine çok temizdi sadece yolda fazla kullanmaya gelmez o zaman mazotu içiyor ama diğer işlerde biz genellikle bahçede tırmık 5li pullukla sürme ilaçlama ve patlatma yapıyoruz o zaman zaten bu işleri rolentide yapıyorum yakıt yok gibi oluyor ama yinede karar sizin parçaları pahalı bu sene arka hidrolik kolu kırıldı sıfırına 600 lira para istediler yinede hayırlısı olsun

Biliyorum çok eski bir şey ama yinede yorum yapmak istedim bizde var tn95f maşallah bugüne kadar hicbir sıkıntısını görmedim 2005 model 8500 saatte 2012 de 2. El aldık o günden beri debrajı değişti 2 kere lastikler değişti bir kere el gazı teli koptu iki kere başka hiçbir sıkıntısını görmedik 2020 yılına geldik hayla çok iyi gidiyor motor dedemin çokta hor kullandık motoru bence bahçe serisinde en iyi traktörlerden biridir kendisi baktım şuanda 2. El flan varlar biz aşırı memnunuz kendisinden almak isteyen varsa tavsiye ederim ama gerçekten yolda aşırı derecede mazot yakıyor yolda 15 deviri geçmemeye dikkat ediyoruz ama tarlada gerçekten iyi sadece debrajları hızlı bitiyor bide bir keresinde frenleri boşalmıştı frenlere 10 15 kere pompalar gibi basıp çektiğimde tutuyordu sadece frenler tamirciye gittiğimde hava dolmuş demişti havasını aldığımızda ise eski haline dönmüştü bide öteki traktörlere gore daha uzun bir traktördür kendisi direksiyonu çok fazla donuyor süper dümenlemeden dolayı altından kafasından dönüyor motor ağırlıklarla beraber artılarıda var eksileride ama bence güzel motor tavsiye ederim iyi günler

Biliyorum çok eski bir şey ama yinede yorum yapmak istedim bizde var tn95f maşallah bugüne kadar hicbir sıkıntısını görmedim 2005 model 8500 saatte 2012 de 2. El aldık o günden beri debrajı değişti 2 kere lastikler değişti bir kere el gazı teli koptu iki kere başka hiçbir sıkıntısını görmedik 2020 yılına geldik hayla çok iyi gidiyor motor dedemin çokta hor kullandık motoru bence bahçe serisinde en iyi traktörlerden biridir kendisi baktım şuanda 2. El flan varlar biz aşırı memnunuz kendisinden almak isteyen varsa tavsiye ederim ama gerçekten yolda aşırı derecede mazot yakıyor yolda 15 deviri geçmemeye dikkat ediyoruz ama tarlada gerçekten iyi sadece debrajları hızlı bitiyor bide bir keresinde frenleri boşalmıştı frenlere 10 15 kere pompalar gibi basıp çektiğimde tutuyordu sadece frenler tamirciye gittiğimde hava dolmuş demişti havasını aldığımızda ise eski haline dönmüştü bide öteki traktörlere gore daha uzun bir traktördür kendisi direksiyonu çok fazla donuyor süper dümenlemeden dolayı altından kafasından dönüyor motor ağırlıklarla beraber artılarıda var eksileride ama bence güzel motor tavsiye ederim iyi günler
Selamün aleyküm ustam bende niyetlendim almaya 2008 model var bitane saati bilmiyorum ama temiz traktör power suhutle var debriyaj siz buçuk var 620 bin istiyorlar sence alınır mı bende sıfır 52.100 Tümosan var çok memnun kalmadım kimsede olmayan arzalar ilk bende çıktı bezdirdi beni biraz araştırdım sıfır motor verilip 2 el alınmaz dediler boşver dediler sıfır lari da yerli olmasına rağmen çok pahalı ve bunda olan özelliklerin hiçbiri yok