KUBOTA 2420 İLE KANAL AÇMA FINDIK KÖKÜ SÖKME...YER DÜZCE...

Ynt: KUBOTA 2420 İLE KANAL AÇMA FINDIK KÖKÜ SÖKME...YER DÜZCE...

Cok basarili ben begendim is görur fakat sadece 2420 ye mi oluyo bu makina 2530 kullananlara yaramaz mi bide buyuk 50 60 hp makinelere gore olan da war mi alk-*s güçç*-* :S

tt555 link=topic=71171.msg819464#msg819464 date=1388475703' Alıntı:
Cok basarili ben begendim is görur fakat sadece 2420 ye mi oluyo bu makina 2530 kullananlara yaramaz mi bide buyuk 50 60 hp makinelere gore olan da war mi alk-*s güçç*-* :S
Öncelikle beğenileriniz için teşekkür ederiz...

KUZEYTEK beko loder her marka ve model traktöre takılıp kullanılabilir. çünkü 3 nokta askı sistemine yaptığımız özel bağlama yöntemi ile bağlanabilmektedir. bu bağlama yöntemi ile kuvvet traktöre ve makinaya eşit olarak dağılmakta videolarda da gördüğünüz gibi traktörü yormamaktadır... yani bu işlerinizi 24 hp ve daha üstü traktörlerinizle de yapabilirsiniz...

Dikkat etmişsinizdir; alan kum değildir sert toprak ve killi topraktır..

ayrıca bu şekilde bütün traktörlere uyumlu bu şekilde çalışabilen ilk ve tek beko loader KUZEYTEK tarafından üretilmiştir...

DOĞRU HESAP HEP KAZANDIRIR...

KUZEYTEK link=topic=71171.msg819475#msg819475 date=1388479368' Alıntı:
Öncelikle beğenileriniz için teşekkür ederiz...

KUZEYTEK beko loder her marka ve model traktöre takılıp kullanılabilir. çünkü 3 nokta askı sistemine yaptığımız özel bağlama yöntemi ile bağlanabilmektedir. bu bağlama yöntemi ile kuvvet traktöre ve makinaya eşit olarak dağılmakta videolarda da gördüğünüz gibi traktörü yormamaktadır... yani bu işlerinizi 24 hp ve daha üstü traktörlerinizle de yapabilirsiniz...

Dikkat etmişsinizdir; alan kum değildir sert toprak ve killi topraktır..

ayrıca bu şekilde bütün traktörlere uyumlu bu şekilde çalışabilen ilk ve tek beko loader KUZEYTEK tarafından üretilmiştir...

DOĞRU HESAP HEP KAZANDIRIR...
Fiyati ne bunun peki

Ülkemizde biçok firma var.. ithal biçok firma var.. ülkemizde avrupa ayar firmalar var..

Gerçekten merak ettiğimden soruyom.. ilk-tek ne.. belki bilmediğimiz bi özellik çıkmıştır diye..