motorine zam geldi

Ynt: motorine zam geldi

Artık şaşırmıyorum hayatımın bir parçası oldu zamlar...bizdede hata var ama bu haltı avrupada bi devlet yapacak benzine mazota sürekli zam zam hükümeti al aşşa eder vatandaş,,geçtiğimiz yıllarda basından takip edip duyanlar olmuştur avrupada mazota biraz zam gelsin çiftçiler hemen eylem yapıyor veya ürünlerini ucuza almaya kalksın devlet hoop ayağa kalkıyorlar,,ben daha bırak çiftçiyi 50 100 adamın benzine mazota lpg ye zamı protesto ettiğiğini türkiyede duymadım...litresi 10 lirada deseler biz boynumuzu büküp tamam deriz..

biz anca kedi köpek hakları hayvan hakları,,sanata özgürlük bunlar için ayaklanırız

Ynt: motorine zam geldi

Mazota hafta demeden zam zam çiftçi ürününe 10kuruş zam istediginde vay efendim sen nasıl zam istersin diye bide üste çıkıyorlar bugün hububat destekleri yatmış çekmeye gittik bankamatiklerde bi kuyruk var bekle allah bekle illa sen çiftçini desteleyeceksen bankayla filan ugraştırma bugdayımı satarken 20 30 kuruş farklı al çiftçini orda destekle gübre mazot fiyatlarını düşür çiftini öyle destekle ne ugraştırıyon banka sıralarında milleti bi tutturmuşlar mazot destegi tamam destek veriyorsun ama destekler her yıl aynı mazot zam üstüne zam biz mazotu 1.5 tl yap demiyoruz ama en azından kdv yi vergiyi azalt çiftçinin urettigini yeteri fiyatında al o yeter biz sadece ALIN TERİ ' mizin karşılığını istiyoruz