YOK ARTIK.

Ynt: YOK ARTIK.

tahir link=topic=71224.msg857869#msg857869 date=1393945785' Alıntı:
herkes yalancı bitek sen doğrusun. Hangisine inandınki
örnek olarak bayi videolarına inanmıyorum artık seninde her erkunt videosunun hilesiz olduğunu düşünmenide erkunt kullanmana bağlıyorum eyerki videoyu dikkatle izlersen yol mehilli yol erkunt aşşağıda duruyor zaten erkuntda ağır traktör mf 4x4 olsa ne yazarki buda hile deyilde nedir ben erkunt çekmiyor demiyorum ama bu videolarda beni erkuntdan soğutuyor

Erkunt kullandığım icin inaniyorum çünkü biliyorum ne olduğunu. Seninde erkunt kullanmadıgın icin neyin ne olduğunu bilmediğin icin erkuntla olan videolarin sana yalan gelmesini doğal görüyorum biraz etrafına bak başka markalarda var onlarda gör gözün boyalı kalmasın

tahir link=topic=71224.msg857892#msg857892 date=1393948230' Alıntı:
Erkunt kullandığım icin inaniyorum çünkü biliyorum ne olduğunu. Seninde erkunt kullanmadıgın icin neyin ne olduğunu bilmediğin icin erkuntla olan videolarin sana yalan gelmesini doğal görüyorum biraz etrafına bak başka markalarda var onlarda gör gözün boyalı kalmasın
bilmeden konuştuğun için yorum yapabiliyorsun ben erkunttuda kullandım 70 m serisi tarlada ve bayırda ağır tıkanan bir marka çekişmede üstün bir makina bunu bildikleri için bu video şu mantıkla çekilmiş
senin traktör çift çeker sen yukarda dur demişler benimkisi tek çeker ben aşşağıda durayım demiştir zaten erkunt ağır birde aşşağıda olunca kazanmış mf yi kullanda bunu bilmediği için yenilgiye uğramış markaya gelince sevdiğim tek yönün geç patinaj etmesi ve fazla hoplamamsı

tahir link=topic=71224.msg857912#msg857912 date=1393949273' Alıntı:
O dedigin yönler de zaten bir traktörde beklenen önemli konulardan bitanesi degil mi
zaten onu diyorum erkun şöförü bunu bildiği için mf yi yemiş orda ama erkutdan anlayan yemiyor ama ben erkunt çekmiyor demiyor çekiyor çokda güzel çekiyor çekişme videolrında ama bayiler buna hile katıyor bende o yüzden erkuntdan soğudum yotubda elazığ bölge bayisinin çekidği var birde niğde felandı herhal bunalrı videosunu izledim erkunt bayileri gözümden düştü