ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS & CLAAS ARES 557 ATX 2014' TEN İLK FOTOĞRAFLAR....!!!

ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS & CLAAS ARES 557 ATX 2014 ' TEN İLK FOTOĞRAFLAR....!!!

04/01/2014

Arkadaşlar bugün 2014 ' ün ilk tarla işini yaptık. Birkaç tarlaya Haşmet ile ilaç atıldı. Ares ' ide garajdan çıkarmıştık. En son tarlaya gittiğinde güzel yıkanmamıştı. Bende hazır dışardayken iç-dış A dan Z ' ye temizledim. Akşam hava karardıktan sonra bile devam etti. O ara Haşmet ' te tarladan geldi. Bende tüm günden fotoğrafları toplayıp bu konuda paylaşayım dedim. Ayrıca evdeki evcil hayvanlarımızdan bazılarınıda çektim. Hemde telefonun fotoğraf kalitesini denemek istedim...;)

alipasalierkan............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

[move][size=24pt]First CLAAS....!!![/size] *098*-[/move]

Ynt: ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS & CLAAS ARES 557 ATX 2014' TEN İLK FOTOĞRAFLAR....!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

umutmalkoc link=topic=71297.msg821928#msg821928 date=1388864786' Alıntı:
erkan parlayanda hangi memeleri kullanıyorsun ve bar kaçta olacak.

Mavi memeleri kullanıyoruz abi. Birisi JET diğeri, normal meme. Numaraları var aslında. Ama tam aklımda değil. 3 numara oluyor normal mavi sanırsam. Bar kaçta dikkat etmedim abi. Yarın bakarım...

rocky link=topic=71297.msg821932#msg821932 date=1388864998' Alıntı:
yıkama için ayrı bir alan var sanırım :) Güzel fotolar eline sağlık abi.

Orası kurban kesim yeri. Makinayı oraya koyduk. Yıkama yeri olarak o bölgeye paket taş döşemeyi düşünüyoruz ileriki tarihlerde...

Ertuğ Aslan link=topic=71297.msg821935#msg821935 date=1388865163' Alıntı:
güzel paylaşım teşekkürler haşmet ilaç gübre işi için biraz ufak kalmıyor mu :)

Biraz ufak ama idare ediyoruz. 130 ' luk önden hidroliklisi çıksın ondan alacağız. Ciguliye falanda koşarız...:D

omerfarukkoc link=topic=71297.msg821941#msg821941 date=1388865346' Alıntı:
Güzel Paylaşım Erkan Abi, ARES ' le Stres Atmışsın Galiba :) Kolay Gelsin ;)

Öyle yazdan beri traktörlerle ilgilenemiyorum. Okul çok zamanımı alıyor. Final haftalarına girdik. Ders çalışmaya başlamadan bir stres atayım dedim...

alper4u link=topic=71297.msg821980#msg821980 date=1388868468' Alıntı:
Erkan şimdi biz 25inde geldiğimizde bu siyah-beyazlı köpek bizi sokmaz hatta sizin çete sokmaz bizi oraya :D
Ares de ne parlamış ama iç-dış :)

Diğerleri bağlıda. Ufaklık için birşey diyemeyeceğim abi. Ondan paçaları korursunuz artık...:D

ufukk link=topic=71297.msg821990#msg821990 date=1388869280' Alıntı:
Kolay gelsin Erkan , epeyce yorulmuşsun bugün. O temiz traktörler ile insan tarlaya gitmeye kıyamaz :)

Sabah bir çıktım abi. Hava karardı anca bitti. Ama tertemiz yaptım. Örttüm üstünü garajda. Haşmet ' te bugüne kadar öyle temizdi. Ama amcam biraz çamurlamış. Artık yarın iş biterse onada bir temizlik çıkarırım tekrar...

Ynt: ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS & CLAAS ARES 557 ATX 2014' TEN İLK FOTOĞRAFLAR....!!!

bereketli olsun.
kısmet olursa bende bi parlayan almayı düşünüyorum. nasıl memnunmusunuz malum fiyatları biraz pahalı. kanatları pistonla acılanı istiyordum uçuk bi rakam çektiler. bende normal kanat 18 metre istiyorum gecen seneden kalma ama sıfır var ellerinde 1 tane.

fotoğraflar çok güzel abi Eline sağlık...Haşmet abi ile alamancı Ares anlaşabiliyomu ben yapcam ben yapcam diyolamı ve küçük kuçu kuçu güzelmiş. alk-*s alk-*s alk-*s

güzel paylaşım erkan maşallah her yer çok düzenli görünüyor . ot ilaçlarını neden kök boğazlarla karıştırıp atmadınız zaten kök boğaz zamanıda geldi sayılır ..