Trakkulüp New Holland Fabrika gezisi (26.03.2014)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merhaba arkadaşlar,

Üyelerimizin sektörde bulunan üretici firmaları ve ürünleri tanımasına yönelik gezi organizasyonları düzenleyeceğimizi daha önceden duyurmuştuk. Bu firmalardan ilk olumlu cevap New Holland ' dan geldi.
26 Mart 2014 Çarşamba günü için kendilerinden randevu aldık. Bizim tercihimiz hafta sonuydu lakin , temasa geçtiğimiz tüm fabrikalar ancak hafta içi izin verme noktasındalar.NH üretim faaliyetinde bir olumsuzluk meydana gelmemesi , iş güvenliği gibi kritik prosedür ve süreçlerin olumsuz etkilenmemesi için 30 kişilik bir katılımcı sayısını kabul edebileceğini belirtti. 30 kişilik ekibi 15+15 şeklinde gezdireceklerini ilettiler.
Hafta sonu gezilerin olmadığını belirttiler. Ocak ve Şubat ayı hatta Nisan ayı için şimdiden gezi takvimlerinin dolu olduğunu belirttiler. Gezi takvimi ve katılımcılar ile ilgili bilgileri bu konu üzerinden takip edebilirsiniz.
Şimdilik imkan ve fırsat eşitliği sağlaması için 10 katılımcı Trakya Bölgesinden , 20 katılımcı ise Anadolu tarafından kontejan planlaması yapıyoruz. Trakyada 5 kişilik yedek liste , Anadolu tarafından 10 kişilik yedek liste oluştururuz duruma göre bu arkadaşları dahil ederiz.
Ülkemizin farklı illerinden , farklı lokasyonlardan üyelerimiz geleceği için herhangi bir ulaşım ve konaklama organizasyonu yapamıyoruz. Bu konuda kendi aranızda organize olup masrafları kendinize ait olmak üzere organizasyonlar yapabilirsiniz.
Şartlar uyarsa Ankaradaki arkadaşlarımızdan Otogardan , NH fabrikasına ulaşım desteği isteyebiliriz.
Bu konudaki organizasyon sadece Fabrika yetkililerince belirtilen saatte , belirtilen lokasyonda olunacak , sonrasında fabrika gezisi yapılacak , fabrikada öğlen yemeği ikramı olacak ve öğleden sonra gezi gidişata göre 13:30 - 14:00 gibi gezinin sona ermesi planlanıyor.
Sizlerden gelecek mesajlar doğrultusunda liste düzenlenecektir.
Bu organizasyon kendi aramızda yaptığımız gezilere biraz daha resmi bilgiler içerecek , gün evvelden bu listeyi fabrikaya vereceğiz , bu nedenle kesin katılımcıların adını yazdırmasını , eğer planları iptal olursa kati suretle bilgi vermelerini rica ederim. Sizlerden organizasyon tarafında bir beklentimiz isim yazdırılması noktasındadır. Farklı bir beklentimiz mevcut değildir. Bu şartlar ve plan uymadığı takdirde ilerideki tarihler için kendi organizasyonunuzu yapabilirsiniz.

Trakya tarafı Asil katılımcılar.....:
ufukk
Alper4u
Bartu
Gürkan
alipasalierkan
motorcu
onurs
umutmalkoc
B.Özyurt

Trakya tarafı Yedek katılımcılar...:

Anadolu tarafı Asil katılımcılar.....:

Anadolu tarafı Yedek katılımcılar...:

Konunun sabitlenmesi için yönetimden yardım rica ediyorum.

Ynt: Trakkulüp New Holland Fabrika gezisi (26.03.2014)

Sizleri tanımak için iyi bir fırsat, yalnız gezi sırasında fikrim değişir diye korkuyorum, hatta galericiler sitesine bile gitmiyorum.:) Katılmasam benim için daha eftal olacak sanki.

GÜRKAN link=topic=71340.msg822556#msg822556 date=1389011202' Alıntı:
hayırlı olsun, trakkulup her yerde artık. emeklerin için teşekkürler abi. inşallah güzel ve bol katılımlı bir gezi olur.
İnşallah Gürkan hoca,

Forumun ve sizlerin desteği önemli.
Sıradakiler Erkunt ve Hattat olacak , Tümosan bize uzak kalıyor , o bölgedeki arkadaşlarımız Trakkulüp adına Tümosan gezisi yapabilirler.
Bu tür gezilerin 2 önemli yanı var.
Bizim için...: Yeni ürünleri ve ortamı görmek , eksik yanları , daha iyi olabilecek yanları üretici firmalara aracısız ilk elden iletebilmek , firmaları ve oralardaki görevli kişileri , bir ürünün ne gibi emekler ile ortaya çıktığını görebilmek. Trakkulüp ün ilgili firmalar tarafından tanınmasını sağlamak.

Firmalar için..:Kullanıcı tarafında ürünlerin ne gibi yansımaları olduğunu , iyi yönler ve kötü yönlerin neler olduğunu Trakkulüp gibi nitelikli bir kitle tarafından değerlendirilmesinin kendilerine sunumu , ilk aklıma gelenler bunlar dahada çoğaltabiliriz.

nailyetek link=topic=71340.msg822560#msg822560 date=1389011346' Alıntı:
Sizleri tanımak için iyi bir fırsat, yalnız gezi sırasında fikrim değişir diye korkuyorum, hatta galericiler sitesine bile gitmiyorum.:) Katılmasam benim için daha eftal olacak sanki.
Nail abi sen yoksan , geziyi boykot ederiz Trakya ekibi olarak :)

nailyetek link=topic=71340.msg822560#msg822560 date=1389011346' Alıntı:
Nail abi hani dönüşte bizimle gelecektin, hani 398 alacaktık burdan , hani verdiğimiz sözler, hani yeminlerimiz :D

GÜRKAN link=topic=71340.msg822567#msg822567 date=1389011895' Alıntı:
Nail abi hani dönüşte bizimle gelecektin, hani 398 alacaktık burdan , hani verdiğimiz sözler, hani yeminlerimiz :D
aha Gürkan hoca , fabrika gezisi sonrası ben gideceğimiz yeri buldum.
Angara galericiler sitesi , Gökhan braderimizin MF plaza , tamam Gökhan hoca ısrar etme gelip seninde bir çayını içeriz. :):)

ufukk link=topic=71340.msg822571#msg822571 date=1389012021' Alıntı:
aha Gürkan hoca , fabrika gezisi sonrası ben gideceğimiz yeri buldum.
Angara galericiler sitesi , Gökhan braderimizin MF plaza , tamam Gökhan hoca ısrar etme gelip seninde bir çayını içeriz. :):)

gezi geziyi çekiyor nasıl iştir bu çok kısmetliyiz ya :D zaten iş mf olunca gokhanozkan kapıdan çevirse, bacadan gireriz :) inşallah nh fabrikasında rengimizi anlamazlar :D

Gökhan özkanı müşteriymiş gibi basarız :) Ben de katılırım büyük ihtimalle abi.Ulaşım konusu da sıkıntı olmaz olur da arabalara sığmayacak bile olsak mesafe yakın taksiyle falan da hallederiz.

Mustaf-a link=topic=71340.msg822591#msg822591 date=1389015152' Alıntı:
:) Hadi hayırlısı bakalım. Sitemize git gide güzel renkler geliyor. Bu işleri organize edip takip etmek baya zor iş. Teşekkürler Ufuk abi.
Mustafa sensiz olmaz bu gezi biliyorsun değil mi? :)

koparanlı 80.4 servet link=topic=71340.msg822604#msg822604 date=1389017582' Alıntı:
Erkunt işi ne oldu abi?
Zamanla hepsi olacak , önce NH kesinleşti.
Hedefte yurt dışı fuarları bile var.
Önemli olan forumun katılım sağlaması , birlik olmamız.

Bu tür proğramlamaları yaptığınız için allh razı olsun her kim taşın altına elini sokuyorsada tşk ederim gezi fikri bencede güzel yalnız kontenjyan birazdaha yükseltilebilirmi ölü sezon kimi yerde daha işler yeni yeni başlıyor katılım hat safada olabilir gibi belkide yanılıyorumdur .

Ufuk abi,öncelikle böyle organizasyonu zor olan bir geziye öncülük ettiğin için sana teşekkürlerimi sunarım.Sonrasında listeye bakacak olursak Trakya grubunun ilk buluşmasındaki kadronun tamamı gidiyor ki bu buluşmanın(trakya 1.buluşmasının) ne kadar olumlu geçtiğinin bir kanıtıdır.Ayrıca Anadoludaki arkadaşlarımızla tanışmak için büyük bir fırsat niteliğinde ve oradaki arkadaşlarımızla ve tabiki abilerimizle tanışmak için sabırsızlanıyorum.Kalın sağlıcakla :)

ufukk link=topic=71340.msg822563#msg822563 date=1389011593' Alıntı:
Nail abi sen yoksan , geziyi boykot ederiz Trakya ekibi olarak :)
GÜRKAN link=topic=71340.msg822567#msg822567 date=1389011895' Alıntı:
Gezi kısmına katılmasam :S Şimdi bana bu Fener antremanı seyreder gibi gelecek.:) Fabrika gezisi öncesi ve sonrası orda olabilirim, hem benim yerime daha hevesli bir arkadaş katılmış olur.

Gezi planları oluşmaya başlamış site için güzel bi etkinlik. Gezi tarihi yaklaşınca gelecekler tam olarak netleşir. Fabrika bana 30 dk lık mesafede gider gezer geliriz. Bu arada Nail abi Ankaraya gelirim ama fabrikaya gitmem diyosan kazımkarabekir e galerilere gideriz pazarlık ederiz ;)

:) Çok güzel duruyor. Bende Bilecikten katılım gösteririm nasipse. Başa adımı yazın lütfen :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...